Ремонт телевізорів LG в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту  телевізорів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень
Вартість ремонту від 420 грн.
Виконуємо ремонт телевізора LG будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту телевізора LG складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт телевізорів LG, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
8 отзыв Загальний рейтинг:
(8 )
8 відгуків 8 4.4
Спасибо за ремонт смартфона! Работать стал лучше чем с завода. Все очень аккуратно и вовремя. Еще приду при необходимости и рекомендовать буду. "Технарям" повезло с приемщицей в центре на Маяковского. Все очень замечательно! СПАСИБО!
Ремонт телевізорів LG в Києві
5
1  2  3  4  5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт телевізорів LG в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт телевізорів LG в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт телевізорів LG в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт телевізорів LG в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт телевізорів LG в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт телевізорів LG в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт телевізорів LG в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Компанія LG Electronics займає провідне місце у виробництві відеопристроїв. Виробник щороку оновлює лінійки плазмових та LCD-телевізорів та іншої техніки. Продукцію компанії, яка впроваджує в розробку телевізорів LG технології, що забезпечують ідеальний звук і якість зображення, обирають покупці, які довіряють репутації південнокорейського бренду. Вони знають, що товари компанії відповідають жорстким стандартам якості, а телевізори LG рідко потребують ремонту.

Що робити, щоб не допустити ремонт телевізорів LG

Складні високотехнологічні пристрої вкрай функціональні і надійні. Той же невеликий відсоток поломок, які потребують ремонту телевізорів LG, майже завжди відбувається через недотримання правил користування або недбалого ставлення господаря. Так, користувачі неуважно ставляться до порад виробника берегти техніку від стрибків напруги, встановлювати її на відстані від вікна і джерел тепла, захищати від попадання вологи (не використовувати в місцях підвищеної вологості) і не допускати будь-яких механічних пошкоджень.

Ефективний ремонт телевізорів LG з гарантією в «Технарях»

Ремонт телевізорів LG кілька останніх років є однією з головних послуг компанії «Технарі». У найбільшій мережі сервісних центрів, де працюють тільки компетентні майстри, встигли побувати сотні несправних телевізорів даної марки. Після ремонту телевізорів LG їх власники отримали ідеально працюючу техніку і заощадили на купівлі нового пристрою. Приєднайтесь до них і ви!

Переваги «Технарів»:

  • високий термін гарантії. Ніхто, крім нас, не дасть на ремонт телевізорів LG в Києві гарантію від 6 місяців!
  • багато сервісних центрів у Києві. На обох берегах столиці розташовується більше 10 сервісних центрів «Технарі»!
  • вигідні ціни! 

Принесіть свій телевізор LG і самі перевірте на практиці правдивість наших тверджень!

Вас також може зацікавити