Ремонт телефонів LG в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт телефону LG будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Цікавий дизайн і хороші технічні характеристики роблять смартфони LG популярними у покупців. Виробник піклується про те, щоб його пристрою відповідали всім вимогам користувачів. Але навіть з самою надійною технікою іноді трапляються поломки. 

Які смартфони LG ми успішно ремонтуємо?

Якщо ви шукайте якісний негарантійний ремонт смартфонів LG в Києві, свої послуги раді запропонувати інженери сервісного центру великої мультибрендововой національної мережі «Технарі». Наші досвідчені фахівці усувають несправності таких моделей телефонів LG: 

 • G4 
 • Nexus 5 Google 
 • G3s D722
 • і багатьох інших

Звертайтеся в «Технарі» при появі будь-яких несправностей. Ми також надаємо послуги термінового ремонту смартфонів LG. Залежно від характеру поломки, відновити працездатність пристрою можна за 45 хвилин. Якщо необхідна досконала діагностика та комплексний ремонт, ми впораємося за 5 днів!

Чому варто ремонтувати у нас? 

Вибирайте найближчий пункт прийому, приносьте пристрій на безкоштовну діагностику, і ми виявимо всі неполадки, намітимо план їх усунення і позначимо терміни і вартість ремонту. 

 • Більше 10 майстерень ми відкрили в кожному районі Києва недалеко від метро. Працюють вони без перерви 6 днів в тиждень. 
 • Персональний менеджер узгоджує всі нюанси майбутньої роботи з замовником. 
 • Всі фахівці найкращого сервісного центру по ремонту смартфонів LG в Києві мають профільну освіту та досвід роботи. В наших цехах є все необхідне обладнання, інструментарій для діагностики і ремонту. 
 • На оригінальні запчастини та деталі діє гарантія виробника. 
 • Після ремонту техніка в обов'язковому порядку тестується. Ви отримуєте бездоганно працює телефон і платите тільки за результат!
 • На послуги мережі «Технарі» ми даємо гарантію 6 місяців. Якщо протягом півроку смартфон зламається не з причини порушення правил експлуатації, ми повторно усунути неполадки безкоштовно. 
 • Ми приймаємо оплату готівкою, на реквізити в банку і картою. Всі сервісні центри «Технарі» обладнані терміналами. А також ви можете скористатися розстрочкою!

Довірте несправний смартфон LG професіоналам мережі «Технарі» у Києві, і ми доведемо, що якісний ремонт з гарантією доступний кожному! 

Вас також може зацікавити