Ремонт планшетів LG в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту планшетів LG в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт планшетів LG будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту планшетів LG складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшетів LG, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Послуги якісного негарантійного ремонту планшетів LG в Києві надають надійного майстра сервісного центру «Технарі».

Які несправності планшетів LG ми усуваємо?

Висока кваліфікація, величезний досвід роботи з усунення несправностей різного ступеня складності, професіоналізм наших інженерів, що підтверджується сертифікатами, дозволяють надавати послуги швидко і з гарантією. Планшет не ловить Wi-fi, не бачить SIM – мапу, розбитий його екран або виникли інші проблеми? Не витрачайте час, звертайтеся в «Технарі»! Майстерні нашої мультибрендовой національної мережі обладнані сучасною апаратурою та інструментарієм для ремонту та діагностики.

Що найчастіше ламається?

Складність ремонту в основному залежить від характеру поломок. 

 • Якщо планшет елджі не включається, то причиною несправності може бути вихід з ладу центральної плати пристрою, пошкодження гнізда, перегрів. Якщо буде необхідність, наші інженери замінять мікросхему планшета, ніж повернуть йому працездатність.
 • Якщо планшет не ловить сигнал Wi-Fi в результаті програмного збою, необхідно перепрошити його. Якщо ж виною всьому неполадки модуля Wi-Fi, досить встановити новий модуль.
 • Коли пошкоджений тачскнин, ми замінимо його в максимально стислі терміни. У деяких моделях екран являє собою дисплейний модуль, тому доводиться проводити заміну деталі в зборі. Даний ремонт можуть здійснити кваліфіковані майстри найкращого сервісного центру по ремонту планшетів LG в Києві «Технарі».
 • Якщо пристрій не заряджається, необхідно доставити його на безкоштовну діагностику в один з наших пунктів прийому. Ми встановимо причину, яка може критися в поломці акумуляторної батареї, без зарядного пристрою, роз'єм або контролера харчування планшета. Персональний менеджер, який автоматично закріплюється за кожним замовленням, повідомить про результати діагностики, погодить вартість, терміни ремонту до його початку.

Ми не рекомендуємо робити спроб самостійно полагодити планшет LG. Наші інженери часто стикаються з проблемами, які виникають після такого втручання або в результаті звернення до кустарні майстерні. Довіряйте свою техніку тільки професіоналам!

найпопулярніші послуги з ремонту планшетів LG

 • Проведуть заміну дисплея, сенсору (екрану)
 • Відремонтують динаміки
 • Здійснять ремонт або заміну шлейфу 
 • Відновлять пристрій після намокання
 • Відремонтують або замінять материнську плату, акумулятор, камеру, кнопки
 • Відремонтують корпус гаджета
 • Замінять або полагодять Wi-Fi модуль
 • Зроблять перепрошивку

Наші фахівці з усією відповідальністю ставляться до своєї роботи. Ми використовуємо тільки оригінальні деталі і запчастини, на які діє гарантія від 1 року. Після відновлення техніка в обов'язковому порядку тестується. Тому ми впевнені в якості ремонту і сервісу і надаємо гарантію 6 місяців на послуги мережі «Технарі». Якщо протягом цього проміжку часу планшет вийде з ладу не з причини порушення правил експлуатації, ми  усунути неполадки безкоштовно або повернемо гроші клієнта.

Запитуйте про ремонт все, що Ви хотіли знати

Задати питання щодо ремонту планшета LG нашим досвідченим менеджерам – консультантів можна за телефонами: 0-800-300-909, (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, (044) 3-909-909. Адреси майстерень нашої мережі знаходяться в розділі «Контакти». Оцініть наші переваги, скористайтеся послугами «Технарів», і ви обов'язково поповните ряди наших вдячних клієнтів. 

Вас також може зацікавити