Ремонт мікрохвильовок LG в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту мікрохвильовок LG у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт мікрохвильовок LG будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту мікрохвильовок LG складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт мікрохвильовок LG, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Один зі світових лідерів з виробництва споживчої побутової техніки, компанія LG, випускає функціональні і сучасні пристрої. Але уникнути поломок можна не завжди. Перепади напруги, природний знос, механічні пошкодження та інші чинники негативно впливають навіть на саму надійну техніку.

Поширені несправності мікрохвильовок LG 

Якщо необхідний якісний негарантійний ремонт мікрохвильової печі LG в Києві, мережа сервісних центрів «Технарі» до ваших послуг! Приносьте несправну мікрохвильову піч у наші майстерні, якщо:

  • Пристрій не вмикається. Виявити проблему в ході детальної діагностики і усунути її зможуть наші досвідчені інженери.
  • Мікрохвильова піч LG іскрить. Така несправність трапляється після пошкодження мережевого шнура печі, внаслідок перегоряння запобіжника або при неполадках плати управління.
  • Мікрохвильова піч не нагріває продукти. Ми замінимо несправний магнетрон, щоб пристрій міг нормально працювати.
  • Мікрохвильова піч LG не реагує на натиснення кнопок управління. Швидше за все, буде потрібно установка нової сенсорної панелі.
  • Не крутиться тарілка мікрохвильовки. Найчастіше справа вийшов з ладу двигун тарілки.

Всі ці та будь-які інші поломки в максимально стислі терміни усунуть фахівці найкращого сервісного центру по ремонту мікрохвильовок LG в Києві – «Технарі». 

Переваги ремонту техніки LG в СЦ "Технарі"

Сервісні центри «Технарі» відкриті поруч з метрів кожному районі Києва. Більше 10 майстернях працюють для вас 6 днів на тиждень, без перерви. Діагностика в нашому центрі безкоштовні. За її результатами персональний менеджер узгоджує з замовником усі деталі майбутнього ремонту: його терміни, обсяг, вартість. Залежно від характеру поломки, він може тривати від 45 хвилин до 5 днів.

Наші цехи обладнані сучасною діагностичною і паяльною апаратурою та інструментарієм. Сертифіковані інженери, які безпосередньо усувають неполадки, мають профільну освіту та великий досвід роботи. Ми впевнені в якості нашого сервісу, тому в мережі «Технарі» діє гарантія 6 місяців на всі послуги. А також гарантії виробника на фірмові комплектуючі, використані в процесі відновлення техніки.

Якщо протягом півроку мікрохвильова піч LG вийде з ладу не з вини користувача, ми повторно її відремонтуємо безкоштовно! Крім того, що клієнт може обрати зручний спосіб оплати послуг сервісного центру “Технарі”, ми пропонуємо вигідні умови розстрочки. Платите за ремонт частинами протягом 3х місяців, використовуючи при цьому справну техніку! Отримати безкоштовну консультацію з питань майбутнього ремонту можна в робочий час в чаті сайту за телефонами контакт - центру, в електронній пошті retail@technari.com.ua або соцмережах.

Вас також може зацікавити