Ремонт м'ясорубок Braun в Києві

Отримайте детальну
консультацію
прямо зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту м'ясорубок Braun в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт м'ясорубок Braun будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту м'ясорубок Braun складає від 3 до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт м'ясорубки Braun, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Електричні м'ясорубки істотно полегшують процес приготування фаршу, подрібнення овочів. Вони користуються величезним попитом, оскільки беруть на себе важку і монотонну роботу, при цьому економлять час господині. Техніка Braun зарекомендувала себе як функціональна, надійна і універсальна. Але поломки час від часу трапляються з вини самих користувачів при порушенні правил експлуатації, в результаті зносу, високою навантаження або перепадів напруги мережі. Якісний негарантійний ремонт і обслуговування м'ясорубок Braun в Києві здійснює сервісний центр «Технарі».

Найбільш поширені поломки м'ясорубок Braun

Будь-які несправності слід усувати в умовах спеціалізованого сервісного центру по ремонту м'ясорубок Braun. Проблеми, з якими до нас найчастіше звертаються за допомогою: 

 • Пошкодження шестерень редуктора м'ясорубки Braun. Така поломка виникає в результаті сильного навантаження на пристрій. Ми замінимо несправні деталі та вузли приладу і повернемо йому робочий стан.
 • Знос ножа або його посадкового місця. Причиною такої поломки є порушення правил експлуатації. Перемелювання дуже жорсткого, жилавого м'яса або не призначених для подрібнення в м'ясорубці продуктів, при попаданні в сировині кісток призводить до таких поломок. Ми замінимо вийшов з ладу ніж або встановимо новий шнек м'ясорубки Braun.
 • Несправність мотора пристрою.
 • Неполадки, що виникли в результаті деформації якоря електроприводу м'ясорубки.
 • Наслідки корозії, тріщини та інші механічні пошкодження корпусу, зрив різьби.
 • Несправності вмикачів, запобіжників пристрою.
 • Поломки з'єднання м'ясорубки.
 • Міжвиткові замикання в обмотці двигуна м'ясорубки Braun.
 • Порушення електричних контактів.
 • Поломки електродвигуна, які усуваються шляхом його заміни або перемотування.
 • Пошкодження ізоляції, шнурів, вилки м'ясорубки, графітових щіток колектора. 

Переваги ремонту техніки Braun в "Технарях"

Діагностика

Більше 10 майстерень відкриті в кожному районі міста, поруч з метро. Вам не доведеться витрачати багато часу на дорогу. Вибирайте найближчий пункт прийому, віддавайте м'ясорубку на безкоштовну діагностику, і наші досвідчені фахівці, які мають профільну освіту та високу кваліфікацію, у максимально короткі строки виявлять всі поломки і позначать способи їх усунення. Персональний менеджер узгоджує з клієнтом всі деталі майбутнього ремонту: вартість, терміни, обсяг робіт.

Гарантія

На послуги наших фахівців діє гарантія 6 місяців. На фірмові запчастини та комплектуючі – гарантія від 1 року. Ми завжди відповідаємо за свою роботу! Якщо протягом півроку будуть виникати проблеми при використанні м'ясорубки, негайно звертайтеся в «Технарі». Ми усунемо всі дефекти безкоштовно, якщо вони виникли не з вини власника пристрою, або повернемо гроші за ремонт в нашій мережі.

Оплата 

Спосіб оплати робіт обирає замовник. Всі пункти прийому техніки обладнані терміналами для обслуговування банківських карт. Крім того, істотним плюсом нашого сервісу є розстрочка. Ви отримуєте справну м'ясорубку відразу, а сплачуєте за її ремонт частинами протягом цього часу. Це дуже зручно!


Нагадуємо! 

Ми не рекомендуємо користуватися послугами кустарних майстернях або самостійно лагодити м'ясорубку Braun. Часто такий ремонт призводить до більш серйозних проблем. Довіряйте побутову техніку тільки професіоналам мережі «Технарі», і ви обов'язково залишитеся задоволені якістю наших послуг! 

Вас також може зацікавити