Ремонт прасок Bosch в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт прасок Braun будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Електричні праски бувають декількох видів: з терморегулятором, з парозволожувачем і терморегулятором, з розбризкувачем, парозволожувачем і терморегулятором. Якщо для ремонту пристрою потрібно повністю розібрати, замінити шнур, електронні плати або електронагрівач, то виконувати цю роботу повинні в спеціалізованих майстернях. Якісний негарантійний ремонт праски Braun в Києві можна довірити інженерам сервісного центру «Технарі».

Типові поломки праски Braun, які легко усувають наші фахівці:

  • Вапняний наліт. Така проблема трапляється у пристроях з подачею пара. Накип, що утворюється під час використання цієї функції пристрою, може викликати також перегрів температурних датчиків, що в свою чергу призводить до зниження інтенсивності пари і продуктивності роботи нагрівальних елементів. Наші фахівці проведуть чищення приладу від нальоту, накипу і усунуть всі поломки, які були викликані ними.
  • Неполадки проводів, шнурів живлення. Оптимальна довжина проводу пристрою 1,5 метра. Якщо він занадто короткий, то постійне натяг чинить негативний вплив. Якщо ж шнур занадто довгий, то в місцях вигинів і переломів можуть утворюватися розриви. Фахівці найкращого сервісного центру по ремонту прасок Braun замінять пошкоджений кабель пристрою і повернуть йому робочий стан.
  • Вихід з ладу регулятора температури. У цій ситуації температура праски не піднімається. Допоможе заміна регулятора, яку в максимально стислі терміни проведуть «Технарі».
  • Несправність сигнальної лампи. Лампа – індикатор розташована на ручці пристрою поряд зі шкалою режимів. При розігріві приладу до заданої температури, лампа і тен праски вимикаються. Наші фахівці швидко замінять лампу.
  • Вихід з ладу тена праски Braun. У процесі діагностики за допомогою мультиметра майстри мережі «Технарі» можуть виявити перегорання тена. Він ремонту не підлягає, оскільки не завжди можна витягти і замінити, так і вартість такого ремонту дуже висока.

При появі будь-яких несправностей і збоїв в роботі пристрою негайно зверніться по допомогу в наш сервісний центр. Не намагайтеся ремонтувати праска Braun своїми руками. Часто ми маємо справу з поломками, які виникли після такого втручання.

Переваги ремонту техніки Braun в СЦ "Технарі"

Наші майстерні відкриті в усіх районах міста недалеко від метро для вашої зручності. У кожній із них доступна послуга безкоштовної діагностики. В процесі неї ми виявимо поломки та їх причини, а також встановимо терміни і вартість ремонту. Персональний менеджер повідомить замовника про всі нюанси до початку роботи.

Досвідчені сертифіковані інженери сервісного центру «Технарі» мають у своєму розпорядженні необхідне обладнання для діагностики і ремонту, а також фірмові запчастини. Ми повністю відповідальні за свою роботу, тому гарантійний термін в мережі «Технарі» 6 місяців. Вийшов з ладу не з вини користувача в цей час праска Braun ми повторно відновимо безкоштовно або повернемо гроші клієнта.

У всіх пунктах прийому техніки нашої мережі є банківські термінали для оплати послуг карткою. Також розплатитися можна будь-яким зручним способом, або частинами. Вигідна розстрочка дозволяє зняти навантаження з бюджету замовника. Наша репутація, відгуки вдячних клієнтів, гарантії та чудовий сервіс доступні кожному. Довірте ремонт праски Braun майстрам мережі «Технарі», і ми обов'язково повернемо йому робочий стан. 

Вас також може зацікавити