Ремонт мультиварок Braun в Києві

Отримайте детальну
консультацію
прямо зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту мультиварок Braun у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт мультиварок Braun будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту мультиварок Braun становить від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт мультиварок Braun, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Мультиварки значно спрощують процес приготування навіть найскладніших страв. Тому вони користуються підвищеним попитом. Але природний знос, недотримання правил експлуатації, перепади напруги й інші фактори можуть стати причиною поломок даної кухонної техніки. В такому випадку необхідний якісний негарантійний ремонт мультиварки Braun в Києві. Його можна здійснити в кращому сервісному центрі «Технарі»! Більше 10 майстерень нашої мережі відкриті в усіх районах міста, працюють 6 днів на тиждень без перерви! 

Ремонт мультиварок Braun в Києві 

У будь-якому випадку безкоштовну консультацію щодо ремонту мультиварки Braun можна отримати у менеджерів сервісного центру «Технарі». Переваги мультибрендовой національної мережі зможуть оцінити всі, хто скористається нашими послугами. Персональний менеджер повідомить замовника про терміни, обсяги і вартість відновлювальних робіт після того, як ми здійснимо комплексну безкоштовну діагностику. Наші цеху укомплектовані сучасним діагностичним і паяльним обладнанням та інструментарієм, що дозволяє виявляти і усувати причини несправностей не тільки якісно, але й швидко.

Типові несправності та способи їх усунення:

  • Мультиварка Braun не включається. Така поломка може бути наслідком неправильної установки чаші пристрою, в результаті якої спрацьовує захист і блокує роботу техніки. Якщо чаша зафіксована правильно, але індикатори пристрою не горять, слід звернутися в сервісний центр.
  • Помилка «Е» на дисплеї. Так система оповіщає про потрапляння рідини всередину мультиварки.  При появі помилок «Е1», «Е2», «Е3» необхідно вимкнути пристрій і почекати, поки волога випарується. Слідуючи інструкції, можна усунути інші несправності, з індексом «Е». Якщо після того, як ви зробили все, що описано в посібнику користувача, прилад не працює, повторно вказуючи помилку - необхідно віднести його в сервісний центр по ремонту мультиварок Braun в Києві “Технарі”. Після детальної діагностики ми знайдемо причину поломки і полагодимо прилад в максимально стислі терміни.
  • Страва готується дуже довго. Якщо по закінченню відведеного на приготування страви часу воно залишається сирим, каструля при цьому встановлена правильно і режим приготування обраний вірно, швидше за все, має місце програмний збій. Покроково дотримуючись інструкції виробника, здійсните скидання всіх параметрів. Якщо проблема не вирішилася, потрібно усувати неполадки в спеціалізованому сервісному центрі «Технарі».
  • Мультиварка Braun вимикається. Такі проблеми можуть з'явитися в результаті перевищення норм завантаження продуктів, неправильного вибору температурного режиму. Якщо ж всі параметри встановлені правильно, а мультиварка відключилася до того, як страва приготувався, то проблема може бути в нестачі рідини, і як наслідок: пригорання їжі, засмічення парового клапана або ж утворення нагару на нагрівальному елементі приладу. Система скидає програму, щоб уникнути загоряння техніки. Ми здійснимо чистку засміченних елементів, щоб усунути дану проблему.
  • Сторонній запах. Якщо в процесі приготування чути запах пластмаси, необхідно виключити пошкодження проводів, корпусу пристрою. Вони можуть виникнути в результаті механічного впливу або при наявності заводського браку. Після діагностики ми встановимо джерело проблеми і усунемо його. 

Переваги ремонту пароварок і мультиварок в "Технарях"

Наші інженери – це сертифіковані фахівці з великим досвідом, профільною освітою, які дуже відповідально ставляться до своїх обов'язків. Вони використовують тільки фірмові запасні частини і деталі, на які поширюється гарантія від виробника. Після ремонту прилад тестується на всіх режимах роботи. На послуги сервісного центру «Технарі» діє гарантія 6 місяців. Якщо протягом півроку мультиварка вийде з ладу не з вини користувача, ми повторно полагодимо її безкоштовно або повернемо в повному обсязі гроші за ремонт в нашій мережі.

Оплатити послуги можна будь-яким зручним для клієнта способом: готівкою, банківським переказом, картою. Всі пункти прийому техніки обладнані терміналами. Ще одним істотним плюсом нашого сервісу є можливість скористатися вигідною розстрочкою. Звертайтеся в «Технарі» для ремонту та обслуговування мультиварок Braun, і ви обов'язково залишитеся задоволені якістю наших послуг. 

Вас також може зацікавити