Сервісний центр Braun в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту техніки Braun в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт техніки Braun будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження техніки Braun становить від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт техніки Braun, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Вибираючи «Технарі» у Києві для ремонту Braun, Ви отримуєте якісний ремонт, відмінний сервіс та тривалу гарантію. Наші ціни доступні. Крім того, в мережі діє розстрочка.

Яку техніку Braun ремонтуємо?

Мережа сервісних центрів «Технарі» пропонує негарантійний, якісний та швидкий ремонт техніки Braun. Ми легко впораємося з будь-якими поломками:

  • кухонних комбайнів серій Tribute, MultiQuick, IdentityCollection, KM, FP, FX
  • м'ясорубок серій MultiQuick
  • соковижималок серій Tribute, MultiQuick, IdentityCollection, SJ, W, J, BK
  • блендерів серій MQ, MX, MR, HM, JB, WH, PowerBlend, MultiQuick System
  • фенів серій Satin Hair, AS, ST, ES, HD, SensorDryer
  • прасок серій TexStyle, TS, A, TP, TPA, S
  • пароварок серій FS, Tribute, Multi Gourmet, IdentityCollection

Якщо у Вас виникли питання з приводу майбутнього ремонту конкретної моделі техніки Braun, уточніть їх у наших менеджерів – консультантів за телефонами гарячої лінії, у чаті сайту або залишивши заявку на зворотній дзвінок.

Як відбувається ремонт техніки Braun в нашому сервісному центрі?

Завдяки згуртованій команді фахівців з профільною освітою, досвідом та високою кваліфікацією, підтверджену сертифікатами, а також новітнього сучасного діагностичного і ремонтному обладнанню, яким укомплектовані всі майстерні нашої мережі, ми можемо з упевненістю заявити, що є лідерами на ринку! Наша гарантія на послуги майстрів та деталі, які використані в процесі усунення неполадок, діє не менше 6 місяців, що вище, ніж у конкурентів. Переконайтеся особисто в тому, що ми з усією відповідальністю ставимося до кожного клієнта. Для цього достатньо принести пристрій в кращий сервісний центр по ремонту техніки Braun в Києві – «Технарі»!

Як відремонтувати техніку Braun?

Багаторічний досвід дозволив нам виробити певний алгоритм надання послуг. Першим етапом нашої роботи завжди є безкоштовна діагностика, яка дозволить виявити, досконально вивчити проблему, знайти шляхи її вирішення, визначити терміни і ціну ремонту. На всіх етапах відновлення техніки Braun з клієнтом підтримує зв'язок персональний менеджер нашої мережі. Ви будете розуміти, куди витратили кожну гривню!

Найчастіше ремонт пристроїв, що випускаються під цим брендом, займає від 45 хвилин до 5ти днів в залежності від характеру і складності поломки. Ми зробимо все, щоб повернути працездатність Вашої техніки в максимально короткий термін!

Де ми знаходимося?

Майже в кожному районі Києва біля метро ми відкрили пункти прийому нашої мережі. Вони працюють 6 днів на тиждень без перерви. Оптимальний маршрут і графік конкретної майстерні ви можете дізнатися у наших консультантів будь-яким зручним способом. Для цього скористайтеся послугами нашого контакт – центру або залиште заявку на сайті, і ми самі зв'яжемося з Вами! Чекаємо вас в «Технарі»!

Вас також може зацікавити