Ремонт соковижималок Moulinex в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт соковижималок Moulinex будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Люди, які дотримуються принципів правильного харчування, піклуються про своє здоров'я, вважають за краще мати вдома соковижималки, адже свіжовичавлений фреш – це джерело вітамінів і бадьорості. В залежності від потреб можна підібрати відцентрову, шнековий, комбіновану або соковижималку для цитрусових. Виробник піклується про те, щоб продукція, що випускається під брендом Moulinex техніка була функціональною і надійною. Але уникнути поломок буває нелегко.

Причини виникнення несправностей соковижималок Moulinex

Основними причинами несправностей є висока і часта навантаження на пристрій, внаслідок якої трапляється передчасний знос вузлів, деталей і механізмів техніки, а також перепади напруги мережі. Якщо пристрій не вмикається або довільно раптово вимикається, неможливо переключити режими, знизилася продуктивність або якість віджимання соку, зверніться до інженерам найкращого сервісного центру по ремонту соковижималок Moulinex у Києві «Технарі».

  • необхідно замінити насадки, сітки, ємності соковижималки Moulinex
  • провести чистку або мастило внутрішніх деталей, вузлів і механізмів
  • вийшла з ладу плата управління, двигун пристрою
  • пошкоджені корпусні елементи, муфти, шнур, вилка

У всіх цих і будь-яких інших ситуаціях доставте соковитискач в один з більш 10 пунктів прийому нашої мережі, відкритих в кожному районі міста, недалеко від метро.

Чому варто ремонтувати соковитискач Moulinex у "Технарях"?

Першим і головним етапом нашої роботи буде досконала безкоштовна діагностика, після якої персональний менеджер узгоджує з клієнтом обсяги, термін та вартість ремонту до їх початку. Наші сертифіковані інженери мають технічну освіту та багаторічний досвід. Всі роботи виконуються в обладнаних за останнім словом техніки цехах, що дозволяє усувати несправності будь-якого рівня складності. 

Надійний ремонт соковижималок Moulinex з гарантією

На фірмові деталі, які використані в процесі ремонту, діє гарантія виробника. Після відновлення соковижималка тестується на всіх режимах роботи. Ми абсолютно впевнені в якості своїх послуг, тому гарантійний термін в мережі «Технарі» складає 6 місяців. Якщо в процесі експлуатації ви помітите будь-які дефекти або збої в роботі пристрою, що виникли не з вини користувача, терміново зверніться до наших майстрів. Ми безкоштовно усунути неполадки або повернемо гроші, витрачені в нашому сервісному центрі.

Якщо ціна ремонту відчутна для вашого бюджету, ми рекомендуємо скористатися вигідною розстроченням. Ми застерігаємо від самостійного ремонту соковижималок Moulinex, адже дуже часто стикаємося з проблемами, які виникли в результаті некваліфікованого втручання. Наш висококласний сервіс, гарантії та індивідуальний підхід доступні кожному клієнту! Довірте сервісного центру «Технарі» у Києві ремонт соковижималки Moulinex, і ми продовжимо її термін експлуатації на тривалий час! 

Вас також може зацікавити