Ремонт прасок Moulinex в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт прасок Moulinex будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Зараз випускають кілька видів електричних прасок: з терморегулятором, з парозволожувачем і терморегулятором, з розбризкувачем, парозволожувачем і терморегулятором. В залежності від характеру несправності, а саме, коли це необхідно для усунення неполадок повністю розібрати пристрій, замінити шнур або електронні плати, дані роботи повинні виконуватися в обладнаній майстерні досвідченими фахівцями. Якісний негарантійний ремонт прасок Moulinex у Києві здійснюють інженери сервісного центру великої мультибрендовой національної мережі «Технарі».

Типові поломки праски Moulinex, які легко усувають наші фахівці:

  • Вапняний наліт. Дана проблема виникає в пристроях, де є функція подачі пари. Піну, яка з'являється в результаті відпарювання, може бути причиною перегріву температурних датчиків, призвести до зниження інтенсивності пари і результативності роботи нагрівальних елементів. Майстри нашої мережі почистять прилад від накипу і вапняного нальоту, а також усунуть всі проблеми, які були спровоковані ними.
  • Пошкодження проводів, шнурів живлення праски. Оптимальна довжина проводу пристрою – 1,5 метра. Якщо шнур коротше, то постійне натяг чинить на нього негативний вплив. Коли провід набагато довше, то в місцях вигинів і переломів утворюються розриви. В даному випадку інженери замінять шнур.
  • Поломка регулятора температури. Якщо трапилася така несправність, то температура праски не піднімається. У максимально стислі терміни наші майстри замінять регулятор і повернуть робочий стан пристрою.
  • Не працює сигнальна лампа праски Moulinex. На ручці пристрою поряд зі шкалою режимів розташована лампа – індикатор. При розігріві праски до потрібної температури тен і лампа вимикаються. Наші фахівці швидко замінять перегорілу лампу пристрою.
  • Вийшов з ладу тен. Якщо після діагностики мультиметром з'ясується, що тен перегорів, то часто ремонтувати його немає сенсу, оскільки не завжди можна його отримати з праски, а такий ремонт обходиться дуже дорого.

При виникненні будь-яких несправностей зверніться в наш сервісний центр. Ми не рекомендуємо самостійно ремонтувати праска Moulinex, оскільки часто після таких експериментів відновити пристрій дуже складно. Довірте цю роботу професіоналам!

Переваги ремонту техніки Moulinex в СЦ "Технарі"

Ми відкрили пункти прийому техніки у всіх районах міста недалеко від метро. Приносьте праска в будь-який з них на безкоштовну повну діагностику. Ми визначимо несправності, терміни їх усунення та ціну робіт. Персональний менеджер, який закріплюється за кожним замовленням, узгоджує з клієнтом всі нюанси майбутнього ремонту до його початку. Отримавши згоду власника, досвідчені висококваліфіковані майстри сервісного центру «Технарі» в укомплектованих необхідним діагностичним і паяльным обладнанням цехах приступають до роботи, суворо дотримуючись алгоритм ремонту. 

На фірмові деталі і запчастини, які можуть знадобитися в процесі відновлення техніки, діє гарантія виробника.Гарантійний термін в мережі «Технарі» складає 6 місяців. При будь-яких несправності і дефекти відразу звертайтеся до нас, якщо протягом даного періоду праска Moulinex вийде з ладу не з вини користувача. Ми ще раз відремонтуємо його безкоштовно або повернемо гроші замовника.

Ми обладнали всі сервісні центру банківськими терміналами, тому приймаємо оплату карткою або будь-яким іншим зручним способом. А також у нас можна скористатися вигідною розстроченням.Кращі умови, відмінний сервіс, якісний та швидкий ремонт праски Moulinex у Києві доступні кожному клієнту мережі «Технарі».

Вас також може зацікавити