Ремонт кавоварок Moulinex в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту кавоварок Moulinex у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт кавоварок Moulinex будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту кавоварки Moulinex складає від 3 до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт кавоварок Moulinex, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Якщо вам потрібен швидкий і якісний ремонт кавоварки Moulinex у Києві, пропонуємо скористатися послугами надійного сервісного центру «Технарі»! Будучи представниками найбільшої національної мультибрендовой мережі, ми надаємо гарантії, широкий спектр ремонтних послуг і ряд переваг, які вигідно відрізняють нашу мережу від конкурентів на ринку. 

Поширені несправності кавоварок Moulinex 

Типові поломки, які ми успішно усуваємо:

  • кавова машина не робить каву. Причина може бути в поломці трубок високого тиску, вихід з ладу сальников або термодатчиків пристрою, розгерметизації бойлера, поломки клапана «кава - пар».
  • Кофемашина не меле. Кава могло залипнути, також причиною такого збою може бути зрив шестерні двигуна кавомолки або жорно. Знадобиться заміна модуля кавомолки разом з жорнами.
  • Кофемолка тече. Досить часто зустрічається поломка, яка може бути викликана пошкодженням бойлера, трубок високого тиску і кавової групи.
  • Кофемашина не подає воду. Може знадобитися заміна помпи або бойлера пристрою.

Всі ці та інші несправності успішно і швидко усунуть інженери сервісного центру «Технарі» у Києві. Крім того, слід зазначити, що профілактика і декальцинація можуть істотно знизити ризик появи несправностей. Тому радимо звертатися в наші майстерні для обслуговування і якісного ремонту кавових машин Moulinex у будь-який зручний час.

Переваги ремонту техніки Moulinex в СЦ "Технарі"

Плюсом наших центрів є обов'язкова детальна комплексна безкоштовна діагностика, яка допомагає виявити всі приховані несправності, встановити терміни їх усунення та ціну ремонту. Ми перевіримо кожний вузол пристрою, всі його механізми і деталі, зрозуміємо причини поломок, підкажемо, як уникнути їх у майбутньому, замінити несправні запчастини, і усунути всі неполадки. Досконала повна діагностика в середньому триває 2-3 дні. Не завжди кофемашина повідомляє автоматично про необхідність декальцинації або профілактики, тому ми рекомендуємо довірити обслуговування своєї техніки фахівцям нашого сервісного центру. 

Ми постійно розширюємо асортимент послуг з ремонту і відкриваємо нові пункти прийому техніки. Майстерні мережі «Технарі» у Києві працюють у кожному районі міста, поруч з метро, тому вам не доведеться витрачати багато часу на дорогу, щоб дістатися в наш сервісний центр. Ми піклуємося про вас, працюючи 6 днів на тиждень без перерв. 

Оскільки наш колектив – це згуртована команда професіоналів високої кваліфікації, які не тільки мають профільну освіту, багаторічний досвід роботи, але й дуже відповідально ставляться до своїх обов'язків, суворо дотримуючись регламент робіт, в мережі «Технарі» діє гарантія 6 місяців на всі наші послуги. Якщо протягом цього строку кавова машина вийде з ладу не з вини користувача, ми повторно полагодимо її безкоштовно! 

Наші цеху укомплектовані сучасним обладнанням для діагностики і ремонту, запчастини закуповуються у перевірених виробників, тому всі деталі та комплектуючі, які необхідні для ремонту, поширюється гарантія від 6 місяців. 

Ви можете зателефонувати нашим менеджерам – консультантів за телефонами контакт –центру. Також безкоштовну консультацію щодо майбутнього ремонту можна отримати в чаті нашого сайту, електронною поштою або написавши повідомлення в соцмережах. Крім того, будь-який клієнт може замовити послугу «зворотній дзвінок». Або ж приносьте несправні кавоварки Moulinex прямо в найближчий пункт прийому. Більше 10 майстерень мережі «Технарі» у Києві працюють для вас!

Вас також може зацікавити