Ремонт м'ясорубок Moulinex в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту м'ясорубок Moulinex у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт м'ясорубок Moulinex будь-якої складності, пропонуємо безпроцентну розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту м'ясорубок Moulinex складає від 3 до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт м'ясорубки Moulinex, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Бренд Moulinex зарекомендував себе на ринку як виробник надійної, функціональної побутової техніки. М'ясорубки значно спрощують приготування фаршу, подрібнення овочів, економлячи при цьому час. Але перепади напруги, порушення правил експлуатації, висока навантаження та інші негативні фактори іноді призводять до раптових поломок. 

Найбільш поширені поломки м'ясорубок Moulinex

Якісний негарантійний ремонт м'ясорубок Moulinex у Києві здійснюють в сервісному центрі «Технарі». Ми представляємо велику національну мультібрендовую мережа, переваги якої оцінили тисячі вдячних клієнтів. Більше 10 пунктів прийому «Технарі» відкриті в кожному районі міста, недалеко від метро для зручності клієнтів. Типові несправності, з якими найчастіше стикаються наші фахівці:

 • Пошкодження шестерень редуктора м'ясорубки Moulinex. Відбувається в результаті високого навантаження на пристрій. Необхідна заміна несправних елементів, яку здійснять наші майстри.
 • Вихід з ладу мотора пристрою.
 • Знос ножа або його посадкового місця. При перемелюванні жорсткого жилавого м'яса, не призначених для подрібнення в м'ясорубці продуктів, при попаданні кісток, ніж може пошкодитися. В цьому випадку наші інженери замінять ніж або встановлять новий шнек м'ясорубки, якщо необхідно усунути поломки його посадкового місця.
 • Неполадки, що виникли в результаті деформації якоря електроприводу м'ясорубки. Наші досвідчені фахівці усунуть деформацію і укручений працездатність приладу.
 • Поломки електродвигуна, які усуваються шляхом його заміни або перемотування.
 • Корозія, тріщини та інші механічні пошкодження корпусу, зрив різьби.
 • Несправності вмикачів, запобіжників пристрою.
 • Поломки з'єднання м'ясорубки Moulinex. Ми проведемо якісний і швидкий ремонт.
 • Міжвиткові замикання в обмотці двигуна пристрою.
 • Порушення електричних контактів.
 • Пошкодження ізоляції, шнурів, вилки м'ясорубки, графітових щіток колектора.

Ці та будь-які інші несправності необхідно усувати в спеціалізованому сервісному центрі. Не намагайтеся ремонтувати м'ясорубку Moulinex своїми руками, не звертайтеся в кустарні майстерні. В результаті таких експериментів часто значно ускладнюється ситуація.

Переваги ремонту техніки Moulinex у "Технарях"

Наш колектив – це команда професіоналів, кожен з яких має величезний досвід роботи і високу кваліфікацію.

Діагностика

Ми працюємо в укомплектованих сучасним діагностичним і ремонтним обладнанням цехах, суворо дотримуючись правил безпеки і чітко дотримуючись регламенту. Діагностика в «Технарях» безкоштовно. Про її результати персональний менеджер відразу повідомить клієнту і узгодить всі нюанси майбутнього ремонту. 

Гарантія

Якщо необхідно провести заміну деталей або вузлів приладу, ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі. На них діє гарантія від виробника 1 рік. На послуги сервісного центру «Технарі» ми даємо 6 місяців гарантії. Нашим першочерговим завданням буде безкоштовне усунення будь-яких дефектів, що виникли протягом півроку після ремонту не з вини користувача. Якщо з якої - небудь причини повторно відремонтувати техніку не вдається або це недоцільно, ми повернемо в повному обсязі гроші, витрачені в нашій мережі.

Оплата

Зручний спосіб оплати послуг «Технарів» обирає клієнт: готівка, банківський переказ, карта. Ми обладнали всі пункти прийому терміналами. Ще однією вагомою перевагою нашого сервісу є розстрочка на 3 місяці.


Чекаємо вас в «Технарях»! Гарантії, високі стандарти сервісу і багатогранна професійна допомога доступні кожному клієнту! 

Вас також може зацікавити