Ремонт планшетів Fly в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту планшетів Fly в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт планшетів Fly будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту планшетів Fly складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшетів Fly, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Якщо ви шукайте якісний негарантійний ремонт планшета Fly в Києві, пропонуємо скористатися послугами сервісного центру великої мультибрендовой національної мережі «Технарі». 

Як ремонтують планшети в "Технарях"?

Наші досвідчені інженери впораються з будь-якими пошкодженнями! Приносьте техніку в найближчий пункт прийому та, після діагностики, ми не тільки виявимо всі існуючі проблеми, але і визначимо вартість і терміни ремонту. Точно визначити причину поломки можна в процесі безкоштовної діагностики в кращому сервісному центрі по ремонту планшетів Fly в Києві – «Технарях». Нами передбачено закріплення за кожним замовленням персонального менеджера, який погодить з клієнтом всі нюанси майбутньої роботи по відновленню пристрою.

Усунення будь-яких несправностей

Складність ремонту безпосередньо залежить від характеру поломки. Якщо вийшов з ладу тачскрін Flylife Connect 7 3G 2, Flylife Connect 7.85 3G 2, Flylife Connect 10.1 3G 2, ми замінимо його екран. У деяких моделях доведеться встановити новий дисплейний модуль. Виконувати ці операції повинні висококваліфіковані фахівці.

Не включається

Якщо пристрій не вмикається, можливо, причиною поломки є перегрів, вихід із ладу центральної плати, гнізда живлення. Ми проведемо заміну мікросхеми пристрою і повернемо йому працездатність.

Не підключається до Wi-Fi

Планшет Fly не ловить Wi-Fi? Дана проблема може виникнути в результаті збою програмного забезпечення пристрою. Тоді необхідно перепрошити. Якщо до цієї несправності призвели неполадки Wi-Fi модуля, ми замінимо його в найкоротші терміни.

Не заряджається

Планшет Fly не заряджається, коли мають місце ушкодження зарядного пристрою, роз'єм живлення або контролера, поломки акумуляторної батареї. Ці та будь-які інші поломки швидко і з гарантією усунуть майстри сервісного центру «Технарі».

Що найчастіше ремонтується в планшетах Fly?

Наші досвідчені інженери:

  • Здійснять перепрошивку
  • Відремонтують динаміки пристрою
  • Замінять дисплей, сенсор (екран)
  • Проведуть ремонт або замінять шлейф
  • Полагодять корпус
  • Відновлять планшет після намокання
  • Відремонтують або замінять акумулятор, камеру, кнопки, Wi-Fi модуль
  • Проведуть ремонт або заміну материнської плати

Ми знаємо все про високі стандарти сервісу, впевнені в якості своїх послуг і несемо повну відповідальність за свою роботу. Тому в мережі «Технарі» діє 6 місяців гарантії на ремонт. Якщо протягом півроку техніка вийде з ладу не з причини порушення правил експлуатації, ми повторно полагодимо його безкоштовно або повернемо в повному обсязі кошти замовника.

Застереження від самостійного ремонту

Не намагайтеся ремонтувати планшет Fly своїми руками. Спеціалізовані центри «Технарі» мають все необхідне обладнання і колектив професіоналів, щоб надавати послуги швидко і якісно. Довіряйте кращим – звертайтеся до «Технарі» у Києві. Будь-які питання щодо майбутнього ремонту, можна задати нашим менеджерам за телефонами гарячої лінії, у чаті сайту, соцмережах або електронною поштою. Необхідна інформація знаходиться в розділі «Контакти». 

Вас також може зацікавити