Ремонт телефонів Fly в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт телефону Fly будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Цікавий дизайн, хороші технічні характеристики і доступна ціна приваблюють покупців смартфонів Fly. Виробник піклується про те, щоб телефони відповідали усім вимогам споживачів. 

Які смартфони Fly ми ремонтуємо?

Але якою б надійною не була техніка, трапляються поломки. Найчастіше їх причинами є механічний вплив або порушення правил експлуатації. У будь-якому випадку, коли необхідний якісний негарантійний ремонт смартфонів Fly в Києві, пропонуємо скористатися послугами фахівців сервісного центру великої мультибрендовой національної мережі «Технарі». Наші майстри мають досвід усунення неполадок таких моделей смартфонів Fly:

  • FS551
  • IQ4405
  • SX240
  • і багатьох інших

Негайно доставте його в кращий сервісний центр по ремонту смартфонів Fly в Києві, в «Технарі», при виявленні будь-яких несправностей і дефектів, і ми обов'язково повернемо робоче йому стан.

Довірте ремонт техніки  Fly професіоналам!

Наш колектив – це команда професіоналів, які з усією відповідальністю ставляться до своєї роботи. 

  • Ми відкрили більше 10 пунктів прийому «Технарі» у кожному районі Києва недалеко від метро. Вони працюють 6 днів на тиждень без перерви для вашої зручності. 
  • Приносите несправний смартфон в найближчу майстерню на безкоштовну діагностику, після якої персональний менеджер узгоджує терміни, обсяги і вартість ремонту.
  • На послуги сервісного центру «Технарі» даємо гарантію 6 місяців. Якщо протягом півроку телефон Fly вийде з ладу не з вини користувача, ми відновимо його безкоштовно або повернемо гроші замовника. 
  • На оригінальні деталі та запчастини, використані в процесі ремонту, діє гарантія від 6 місяців. 
  • Після усунення неполадок смартфон ретельно тестується. Ви отримаєте бездоганно працює пристрій!
  • Ми приймаємо оплату готівкою, на реквізити в банку і картою. Для цього всі сервісні центри «Технарі» обладнані терміналами. Також нашою перевагою є вигідна розстрочка.

Всі цехи «Технарів» укомплектовані надійним паяльным і діагностичним інструментарієм і обладнанням, що дозволяє нам надавати послуги термінового ремонту смартфонів Fly. В залежності від характеру несправності, відновлення техніки займає від 45 хвилин до 5-ти днів. 

Оцінити всі плюси нашого сервісу може кожен клієнт, який довірить ремонт телефону Fly «Технарям» у Києві. 

Вас також може зацікавити