Cервісний центр Fly в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту Fly у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 150 грн.
Виконуємо ремонт Fly будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту техніки Fly складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт Fly, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно, або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Cервісний центр Fly в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Cервісний центр Fly в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Cервісний центр Fly в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Cервісний центр Fly в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Cервісний центр Fly в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Cервісний центр Fly в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Cервісний центр Fly в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Що ремонтуємо?

Мультибрендова національна мережа сервісних центрів «Технарі» виконує діагностику і негарантійний ремонт продукції Fly (Флай). Ось перелік успішно ремонтованої нами техніки:

  • Смартфони FS, IQ
  • Планшети Flylife 9.7, Flylife Connect 7 3G, Flylife Connect 7 3G 2, Flylife Connect 7.85 3G 2, Flylife Connect 7.85 3G Slim, Flylife Connect 7.85 3G Slim 2, Flylife Connect 7.85 Slim, Flylife Connect 10.1 3G, Flylife Connect 10.1 3G 2, Flylife Web 7, Flylife Web 7.85 Slim, IQ310
  • Фотоапарати DC800 Black і DC810

Якщо вашої техніки немає в цьому списку, залиште заявку на безкоштовну консультацію, щоб ми з вами зв'язалися у телефонному режимі.

Як ремонтується техніка Fly?

Щоб надавати послуги з ремонту на найвищому рівні, ми інвестували в команду інженерів, де у кожного за плечима великий досвід ремонту та профільна вища освіта. Не менш важливим компонентом правильного ремонту техніки Флай є наявність в сервісному центрі професійного обладнання: паяльного і діагностичного. Двы цих переваги дозволяють надавати клієнтам третю: гарантію на ремонт терміном 6 місяців. Як на послуги, так і на встановлені деталі.

Які умови?

Вони прості і максимально прозорі. Ремонт не повинен приводити до банкрутства, а вже тим більше некоректно ремонтувати техніку без узгодження вартості. Щоб уникнути подібного в наших сервісних центрах, ми перед початком робіт виконуємо безкоштовну діагностику. Це дозволяє скласти бюджет ремонту, виявити приховані несправності, якщо такі є узгодити вартість ремонту. Після узгодження ми приступаємо до ремонту техніки Fly (Флай), який в 90% випадком займає від 45 хвилин до 5 днів.

Де ремонтуємо?

У кожному районі Києва є сервісний центр «Технарі». Майже кожен знаходиться поруч зі станцією метро. Дізнатися про місце розташування, графік роботи, адреси наших сервісних центрів просто: наберіть на телефоні номер гарячої лінії або залиште заявку на передзвін. Співробітники філій «Технарі» готові не тільки прийняти і видати техніку, а ще дають консультації і поради по догляду за технікою. Приходьте до нас і переконайтеся на власному досвіді, що ремонтувати дешевше, ніж купувати!

Вас також може зацікавити