Сервісний центр Canon в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту техніки Canon у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт техніки Canon будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження техніки Canon становить від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт техніки Canon, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Довіряйте професіоналам, вибирайте сервісний центр «Технарі» у Києві, і Ви переконаєтеся, що якісний ремонт техніки Canon доступний кожному, а усувати неполадки дешевше, ніж купувати новий пристрій!

Яку техніку Canon ми ремонтуємо?

Велика мультибрендова національна мережа сервісних центрів «Технарі» у Києві пропонує послуги якісного негарантійного ремонту таких пристроїв Canon:

  • цифрові компактні камери серії PowerShot G, S, SX, N, D, IXUS
  • цифрові дзеркальні фотокамери серії EOS
  • бездзеркальні камери EOS M
  • відеокамер серій XA, XF, XC, DC, G, MD, MV, MVX, UC, UCV, UC-X, V, FS, HF, HG, HR, HV
  • відеокамер LEGRIA, LEGRIA HD
  • об'єктивів серії EF, EF-S, EF-M, TS-E, Extender EF, EF
  • спалахів Speedlite
  • принтерів і МФУ i-SENSYS, MAXIFY
  • проекторів XEED, LV-WX, LV-W, LX-MU

З питаннями, які стосуються поломок конкретної моделі будь-якого пристрою Canon, звертайтеся до менеджерів нашої мережі за телефонами гарячої лінії або у чаті сайту. Ми безкоштовно проконсультуємо щодо майбутнього ремонту.

Наші переваги або чому варто вибрати сервісний центр «Технарі»?

Маючи великий досвід на ринку ремонтних послуг, ми щодня вдосконалюємо свій сервіс, пропонуючи найкращі умови, доступні ціни та професійну допомогу. Наш колектив – це команда сертифікованих фахівців з технічною освітою, досвідом та високою кваліфікацією. Для якісної і повноцінної роботи ми використовуємо нове сучасне діагностичне і ремонтне обладнання, фірмові комплектуючі. 

В кращому сервісному центрі по ремонту техніки Canon у Київі, «Технарі», діє гарантія не менше 6 місяців на послуги і запчастини, замінені під час відновлення техніки. У всьому цьому Ви зможете переконатися, якщо довірите ремонт свого пристрою нашим висококласним майстрам!

Умови ремонту в «Технарі»

Першим етапом нашої роботи завжди є безкоштовна досконала діагностика пристрою. Не всі проблеми видно неозброєним оком. Іноді за явними дефектами приховані поломки, які можна виявити тільки за допомогою спеціального обладнання. Наші майстри вивчать проблему і знайдуть спосіб її вирішення, а персональний менеджер, який закріплюється за кожним замовленням, узгодить всі нюанси щодо вартості відновлювальних робіт та їх термінів.

В середньому ремонт техніки Canon займає від 45 хвилин (при незначних пошкодженнях) до 5ти днів (при серйозної поломки). У будь-якому випадку, наші фахівці зроблять все можливе, щоб несправний пристрій як можна швидше повернулося в робочий стан!

Як нас знайти?

Практично у всіх районах Києва відкриті майстерні мережі «Технарі». Для зручності клієнтів вони розташовуються поруч з метро. Дізнатися адресу, зручний маршрут або графік роботи найближчого пункту прийому можна за телефонами контакт – центру. Ми чекаємо Вас 6 днів на тиждень без перерви. 

Вас також може зацікавити