Ремонт об'єктивів Canon в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту об'єктивів Canon в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт об'єктивів Canon будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту об'єктивів Canon складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт об'єктивів Canon, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Найбільш важливою, але і крихкою деталлю фототехніки є об'єктив. І професіонали, і аматори намагаються купувати хорошу оптику. Найчастіше ціна об'єктива, що дозволяє робити дійсно високоякісні знімки, складає 60% вартості фотоапарата. Серед широкого розмаїття брендів варто відзначити оптику Canon. Технічні характеристики, функціональність і надійність даного виробника фотоапаратури високо оцінили користувачі. Але поломок вдається уникнути не завжди. 

Найпоширеніші поломки об'єктивів Canon

Професійні послуги наших інженерів, висококласний сервіс і гарантії – це наші головні плюси! Найбільш поширеними проблемами є:

  • Пошкодження внутрішніх деталей об'єктива Canon, зміщення його елементів. Дана проблема виникає в результаті падіння фотоапарата, механічного впливу (ударів).
  • Несправність шестерні редуктора, направляючих об'єктива Canon. Найчастіше така поломка виникає у власників, які носять фотоапарат без чохла. Якщо камера випадково включиться, то об'єктив може висуватися і наштовхнутися на перешкоду. Потрапляння піску і сміття в пристрій також призводить до даних проблем.
  • Корозія металевих деталей об'єктива Canon та його електронних плат. Ця несправність з'являється внаслідок намокання фотоапаратури.
  • Природний знос вузлів і механізмів, деталей оптики Canon, які мають обмежений ресурс роботи.

Якщо вам необхідний якісний негарантійний ремонт об'єктивів Canon у Київі, його здійснюють фахівці найбільшої мультибрендовой національної мережі «Технарі».

Ремонт практично будь-яких несправностей об'єктивів Canon

Чому наш сервіс кращий на ринку ремонтних послуг? Наші майстри щодня стикаються з несправностями фотоапаратів, 40% з яких займають проблеми з об'єктивом:

  • Ми здійснюємо заміну пошкоджених модулів (фокусування, стабілізації, діафрагми) фототехніки Canon.
  • Наші досвідчені фахівці проведуть чищення контактних з'єднань об'єктива Canon, його шлейфів і вузлів від пилу.
  • У нашій мережі також здійснюється ремонт плати управління, відновлення пошкоджених ділянок шлейфів і плат після попадання в них вологи.
  • Майстра «Технарів» проведуть заміну SMD-елементів.

Переваги ремонту техніки Canon в "Технарях"

Більше 10 майстерень мережі «Технарі» відкриті в кожному районі Києва, недалеко від метро. Вибирайте найближчий пункт прийому, приносьте несправний об'єктив Canon, і ми зробимо все, щоб ваша фототехніка працювала довгі роки.

Діагностика

Професійне обладнання для діагностики і ремонту. Завдяки сучасній і надійної техніки, інструментів, ми здійснюємо ремонт об'єктивів Canon не тільки якісно, але й швидко. Індивідуальний підхід. За кожним замовленням ми закріплюємо персонального менеджера, який погоджує всі нюанси майбутньої роботи до її початку.

Гарантія

Сертифіковані інженери, які мають багаторічний досвід роботи, високу кваліфікацію і профільну освіту, використовують в роботі тільки фірмові деталі і запчастини, на які діє гарантія виробника від півроку. Ми впевнені в якості своїх послуг, тому на них поширюється гарантія 6 місяців.

Оплата 

Ми не обіцяємо зробити ремонт об'єктива Canon дешево, але якість наших послуг не відповідає їх вартості. Якщо для вашого бюджету це відчутно, платите за ремонт частинами! Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам! 


Звертайтеся в спеціалізований сервісний центр по ремонту об'єктивів Canon у Київі «Технарі», і ви обов'язково оціните наші переваги!

Вас також може зацікавити