Ремонт фотоапаратів Canon в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту фотоапаратів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт фотоапаратів Canon будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту фотоапарата Canon складає 

від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень 


Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт фотоапаратів Canon, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт фотоапаратів Canon в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт фотоапаратів Canon в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт фотоапаратів Canon в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт фотоапаратів Canon в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт фотоапаратів Canon в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт фотоапаратів Canon в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт фотоапаратів Canon в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Цифрові фотоапарати Canon – це вибір більшості фотографів, які небезпідставно довіряють техніці японського виробника. Як правило, задоволення від користування фотоапаратом при належному догляді триває довгі роки. Але бувають випадки, коли і дзеркальні, і компактні фотоапарати Canon потребують ремонту. Розглянемо кілька найбільш поширених ситуацій, коли вам не обійтися без якісного сервісу з ремонту фотоапаратів Canon, який гарантовано продовжить життя несправної техніки. 

Ремонт дзеркальних фотоапаратів Canon

Найбільш часто проблеми невтішних фотографів полягають у зламаному затворі Canon, несправному блоці дзеркал, поламаному фокусуванні і зношених кнопках (включаючи спускову кнопку контактів). З такими несправностями стикається кожен четвертий власник дзеркального фотоапарату Canon, ремонт якого в сервісному центрі з ремонту фотоапаратів у Києві триває, практично завжди, не більше 5 днів. У деяких випадках власники забирають справний фотоапарат вже через 45 хвилин.

Ремонт фотоапаратів Canon (компактних цифрових)

Один з найбільших розладів фотографів – несправність компактних фотоапаратів Canon у вигляді поломки об'єктива, причинами якої може бути природний знос чи механічне пошкодження, а також попадання вологи або піску. Ми зробимо ремонт фотоапарату Кенон недорого, так як воліємо проводити ремонт об'єктива Кенон, а не заміну окремих вузлів складного механізму об'єктива.

Приносьте свій фотоапарат Canon в наш сервісний центр у Києві і економте на покупці нового фотоапарату за новим курсом долара.

Ремонт фотоапаратів Canon в «Технарях» проводиться виключно на професійному обладнанні, під пильним наглядом досвідчених майстрів з високою компетенцією.

Зверніть увагу, що на ремонт фотоапаратів Canon діє гарантія на 6 місяців.

Розплатитися за ремонт фотоапарата Canon у Києві Ви можете по-різному: в кожному сервісному центрі «Технарі» стоять банківські термінали, до того ж у нас існує таке поняття як оплата частинами – ви не помітите і найбільшого платежу, якщо будете виплачувати його протягом декількох місяців.

Приносьте фотоапарат Canon на ремонт і отримайте справну техніку, як можна швидше.

Вас також може зацікавити