Ремонт спалахів Canon в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту спалахів Canon у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт спалахів Canon будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження спалахів Canon складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт спалахів Canon, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Коли необхідний якісний ремонт фотоспалахи в Києві, радимо негайно скористатися допомогою фахівців сервісного центру «Технарі». Наші майстри накопичили величезний досвід усунення несправностей будь-якого ступеня складності. У «Технарях» здійснюють: ремонт трансформаторів фотоспалахи, заміну ламп, заміну IGBT транзисторів, перевірку потужності з допомогою флешметра. Також часто ми маємо справу з виходом з ладу електроніки, поломками механізму зума лампи, попаданням вологи і ремонтом після падінь, ударів, коли на лампі спалахи з'являються тріщини, відколи. Всі ці несправності наші майстри виконають швидко і з гарантією!

Несправності спалахів Canon у Києві

Про те, що фотоспалах Canon вийшла з ладу, можуть свідчити такі ознаки:

  • потрібно багато часу для її зарядки;
  • перегоріла лампа фотоспалахи;
  • якість знімків погіршується, вони виходять затемненими;
  • некоректна робота спалаху;
  • немає імпульсу;
  • фотоапарат не може виявити спалах. 

Ми не рекомендуємо ремонтувати фотоспалах Canon своїми руками самостійно. Роботи по усуненню несправностей, повинні виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями при абсолютному дотриманні правил безпеки, оскільки висока напруга зберігається в конденсаторі навіть при відсутності батареї і у вимкненому стані. Цеху сервісного центру оснащені необхідним ремонтним інструментарієм і обладнанням. 

Переваги ремонту спалахів Кенон в Технарях

Після ретельної безкоштовної діагностики фотоапарата наші фахівці зможуть зрозуміти, які поломки мають місце і скільки часу знадобиться для їх усунення. Персональний менеджер, який закріплюється за кожним замовленням, інформує клієнта про вартість робіт та їх тривалості.

У процесі ремонту ми використовуємо тільки оригінальні фірмові деталі і запчастини. На них поширюється гарантія від 6 місяців. Після усунення неполадок наші майстри протестують апаратуру на всіх режимах роботи. Тільки після цього техніка повертається замовнику. На всі послуги сервісного центру «Технарі» у Києві діє гарантія 6 місяців. 

Оплатити ремонт спалаху можна готівкою, на реквізити в банку або ж картою. Наші центри обладнані терміналами. Крім цього, істотним перевагою нашого сервісу перед конкурентами на ринку ремонтних послуг, є можливість скористатися розстрочкою, платите за ремонт фотоспалахи Canon частинами.

Довіряйте свою техніку професіоналам, адже після некваліфікованого втручання часто неможливо відновити пристрій. Звертайтеся в “Технарі” у Києві, і ми повернемо працездатність вашої спалаху Canon і продовжимо її термін служби! 

Вас також може зацікавити