Ремонт планшетів Asus в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів Asus у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт планшетів Asus будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту планшета Asus складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшета Asus, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт планшетів Asus в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт планшетів Asus в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт планшетів Asus в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт планшетів Asus в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт планшетів Asus в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт планшетів Asus в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт планшетів Asus в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Оптимальний розмір і висока ступінь функціональності планшетів Asus стали вагомими аргументами, що говорять на користь даного виду техніки від американського виробника. Користувачі, які цінують якість техніки Асус, не довго думають перед покупкою – вони знають, що мало хто може скласти їм конкуренцію у виробництві девайсів. Вони мають рацію – планшети Asus прослужать вірою і правдою до тих пір, поки ви будете шанобливо ставитися до них, дотримуватися елементарних правил експлуатації і не «гидувати» доглядом за цим видом техніки. В іншому випадку, при настанні несправності девайса, вам зможе допомогти найбільша в Києві мережа сервісних центрів «Технарі», в якій здійснюється грамотний ремонт планшетів Asus.

Грамотний ремонт планшетів Asus в мережі «Технарі»

У команді сервісних центрів працюють тільки компетентні майстри, які відповідають своєю репутацією за кожен зроблений ремонт планшетів Asus. З-за того, що наші послуги відрізняються великою майстерністю, 98% клієнтів залишаються дуже задоволеними. Близько 100% власників техніки радіють економії на покупку нового девайса, і тільки 2% клієнтів не можуть поділитися своєю думкою – їх техніка тільки очікує завершення ремонту. У нашому сервісному центрі роблять ремонт планшетів Asus fonepad 7, memo pad, nexus 7 і fonepad 7. Ремонту підлягають і планшети Asus інших моделей.

Чому варто звернутися до нас. Три головні переваги «Технарів»

Наша мережа складається з понад 10 сервісних центрів, в кожному з яких працюють дуже досвідчені й уважні спеціалісти. Кожна майстерня обладнана професійними станками та обладнанням, без якої неможливий жоден ремонт планшетів Asus.

Ми даємо на послуги з ремонту планшетів Asus 6 місяців гарантії. Такий тривалий гарантійний термін ми можемо собі дозволити-за впевненості у своїх майстрах і задіяних у ремонті деталях, на які виробник дає гарантію на 1 рік і навіть більше.

Розплатитися, як зручно – без проблем в найбільшій мережі центрів з ремонту планшетів Asus. «Технарі» дають можливість оплатити послуги з ремонту карткою готівкою, банківським платежем і навіть «частинами». Про останню послугу треба сказати більше. Вона являє собою розстрочку – ви платите за ремонт рівними частинами, не переплачуючи ні копійки. Платіж розтягується на кілька місяців, і це дозволяє пережити його з мінімальними емоційними «втратами».

Приходьте в наш сервісний центр! Ми зробимо все, щоб ремонт вашого планшета Asus пройшов максимально швидко, легко і приємно!

Вас також може зацікавити