Ремонт моноблоків Asus в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту моноблоків Asus у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт моноблоків Asus будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Моноблок – це сучасний універсальний комп'ютер. Його компактність, зручність, надійність і функціональність оцінили користувачі.  Але, як і вся техніка, вони схильні до поломок. Якісний негарантійний ремонт моноблоків Asus у Києві можна здійснити в сервісному центрі «Технарі». Більше 10 майстерень нашої мережі відкриті в усіх районах міста, поруч з метро! 

Наші інженери найчастіше стикаються з такими проблемами моноблоків: 

  • Моноблок вимикається або перевантажується. Така несправність трапляється при перегріві одного з компонентів – відеочіпа, процесора або інших. З'ясувати причину перегріву допоможе комплексна діагностика. Найчастіше до нього призводить поломка компонента. У такому разі майстри сервісного центру по ремонту моноблоків Asus «Технарі» у Києві в залежності від характеру поломки замінять, відремонтують компонент або встановлять більш потужну систему охолодження. Також до перегрівання призводить накопичена всередині пристрою пил. Наші фахівці проведуть чищення пристрою. Своєчасна профілактика в умовах спеціалізованого сервісного центру також дозволяє вчасно усунути пил і сміття, що допоможе уникнути перегріву і ремонту або заміни вийшли з ладу компонентів моноблока.
  • Пристрій не вмикається. Можливі пошкодження материнської плати, вихід з ладу процесора, блоку живлення. Ми виявимо проблему і усунемо її в максимально стислі терміни. Якщо виною всьому процесор або материнська плата – їх необхідно буде замінити.
  • Моноблок включається, але екран залишається темним. Це може бути наслідком несправності екрану, відеокарти або шлейфа. Їх заміна або ремонт допоможе вирішити проблему.
  • При включеному пристрої чути сторонні звуки, система не може завантажитися або постійно скидається, спостерігається повільне відкриття або копіювання файлів. Це все симптоми виходу з ладу жорсткого диска моноблока Asus. Якщо це наслідок механічного пошкодження диску, то потрібно його заміна. Якщо ж мають місце проблеми з файловою системою, то ми зможемо полагодити диск. Крім того, навіть при дуже серйозних пошкодженнях жорсткого диска, ми відновимо інформацію, яка на ньому зберігалася.  
  • Не працює сенсорний екран. Необхідна заміна або ремонт сенсора.
  • Не читаються (або погано читаються) оптичні диски. Швидше за все, знадобиться заміна або ремонт дисководу. Щоб під час ремонту дисковод не пошкодив диски при спробі їх прочитати, дану операцію треба виконувати лише в умовах сервісного центру.
  • Якщо при включенні чути звукові сигнали спікера, але система не працює, то причина криється в несправності пам'яті, відеочіпа або контролерів материнської плати.
  • Якщо не працюють периферійні пристрої, система не бачить дисковод, жорсткий диск. Ми маємо справу з поломкою південного моста материнської плати, яку успішно усунуть наші фахівці.

Оскільки для повноцінного якісного ремонту і заміни компонентів моноблока потрібно спеціальне професійне обладнання та інструментарій, ми не рекомендуємо намагатися ремонтувати моноблок Asus своїми руками. У сервісному центрі «Технарі» є вся необхідна діагностична і ремонтна апаратура, а інженери мають багаторічний досвід, профільну освіту і високу кваліфікацію.

Крім цього, діагностика моноблоків в наших майстернях безкоштовна. За її результатами ми не тільки виявимо поломки і позначимо шляхи їх усунення, терміни робіт, але і складемо калькуляцію послуг. Персональний менеджер узгоджує всі нюанси майбутнього ремонту з клієнтом. На фірмові запчастини, які можуть знадобитися для відновлення техніки, діє гарантія від виробника 1 рік. На послуги нашого центру ми даємо гарантію 6 місяців.

Якщо моноблок Asus вийде з ладу не через порушення правил експлуатації у цей період, ми повторно полагодимо його безкоштовно! Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або картою. Всі пункти прийому техніки обладнані терміналами для вашої зручності. Крім того, суттєвою перевагою мультибрендовой національної мережі сервісних центрів «Технарі» є розстрочка. Наші ціни доступні, а сервіс відповідає найвищим стандартам. Переконайтеся в цьому на власному досвіді - довірте нам ремонт моноблока Asus!

Вас також може зацікавити