Ремонт навушників ASUS в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту навушників ASUS у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт навушників ASUS будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту навушників ASUS складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 3 місяці
Надаємо гарантію 3 місяці на ремонт навушників ASUS, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Щодня зростають вимоги користувачів сучасних мобільних мультимедіа пристроїв до якості звуку. Тому виробники приділяють велику увагу технічним характеристикам і надійності навушників. Найчастішою причиною їх поломок є механічний вплив, неакуратне і дуже активне використання.

Типові несправності навушників і гарнітур ASUS

Якісний негарантійний ремонт навушників і дротової гарнітури Asus у Києві здійснюють досвідчені фахівці сервісного центру «Технарі». Ми відкрили більше 10 майстерень нашої мультибрендовой національної мережі в усіх районах міста, поруч з метро для вашої зручності. Негайно звертайтеся в наш центр, якщо:

  • Вийшли з ладу динаміки навушників Asus. Дана проблема виникає у випадку розриву дроту біля роз'єму. Наші фахівці відновлять контакт проводу з роз'ємом навушників, замінять штекер або кабель разом зі штекером. У разі пошкодження кабелю не біля роз'єму або навушника, знадобиться замінити кабель.
  • Зламався один динамік навушники Asus. Така несправність є наслідком або розриву кабелю близько роз'єму, або поруч з навушником. Ми замінимо або відновимо провід.
  • Поламаний мікрофон дротової гарнітури. Швидше за все, ми маємо справу з ушкодженням одного з проводів, що з'єднують мікрофон і роз'єм гарнітури. Наші майстри відновлять обірваний провід, ніж усунуть неполадку. Крім того, дана несправність може бути наслідком виходу з ладу мікрофона. Ми в процесі діагностики встановимо причину і замінимо мікрофон пристрою.
  • Погіршилася якість і гучність звуку. Найчастіше проблема криється в обриві загального проводу. Найбільш правильним рішенням у цій ситуації буде повністю замінити провід. Можна також спробувати відновити його, якщо розрив стався поряд з розбірним штекером, або замінити штекер, якщо він не розбирається.
  • Множинне пошкодження проводу в різних місцях. Під час експлуатації провід навушника згинається кілька разів, що часто призводить до переломів в місцях вигинів. У кращому сервісному центрі по ремонту навушників Asus у Києві проведуть заміну дроти навушників.

Якщо ви зіткнулися з будь-якими поломками навушників або гарнітури, не поспішайте купувати нові. Якісний ремонт в мережі «Технарі» допоможе продовжити термін їх безвідмовної роботи на довгий час. Чекаємо вас в наших майстернях!

Переваги ремонту техніки ASUS в "Технарях"

Клієнти, які довірили нам свої несправні навушники, високо оцінили наші переваги. 

Діагностика

Діагностика поломок в «Технарях» безкоштовна. Після неї персональний менеджер узгоджує з замовником терміни і вартість робіт по відновленню навушників і дротової гарнітури. Після ремонту ми ретельно перевіримо, протестуємо пристрій.

Гарантія

Ми впевнені в якості послуг сервісного центру «Технарі», тому даємо на них 6 місяців гарантії. Якщо протягом цього часу гарнітуру або навушники Asus вийдуть з ладу не з причини їх неправильної експлуатації, ми повторно полагодимо їх безкоштовно!

Оплата

Ми приймаємо оплату готівкою, на реквізити в банку або картою. Всі пункти прийому «Технарі» обладнані терміналами. Крім того, суттєвою перевагою нашого сервісу є можливість скористатися розстрочкою.

Нагадуємо!

Ми не рекомендуємо самостійно ремонтувати навушники Asus. Дана робота вимагає певних навичок та інструментарію. У цехах сервісного центру «Технарі» є вся необхідна діагностична і ремонтна апаратура, що дозволяє досвідченим фахівцям з профільною освітою здійснювати ремонт не тільки якісно, але й швидко.

Вас також може зацікавити