Ремонт моніторів Asus в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту моніторів Asus у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 380 грн.
Виконуємо ремонт моніторів Asus будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту моніторів Asus складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів Asus, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Найбільш часто причинами поломок РК - моніторів є дефекти пайки і заводський брак, помилки проектування електронних схем. Також до поломок призводить необережне поводження з технікою, непрофесійне втручання та спроби відремонтувати монітор Asus своїми руками, які значно погіршують стан. 

Майстри сервісного центру «Технарі» найбільш часто стикаються з такими несправностями моніторів Asus: 

  • Механічне пошкодження матриці. Попадання всередину води, сміття, пилу і дрібних предметів призводить до того, що зображення відображається частинами, можуть з'явитися смуги, перешкоди, розлучення.
  • Проблеми з електронікою. Найчастіше до них призводять поломки транзисторів інвертора, неправильна добірка електролітичних конденсаторів, заводський брак при пайку, окислення контактів, перегрів елементів.
  • Проблеми з платою блоку живлення монітора Asus. При таких несправностях перегорають первинні електричні ланцюга.
  • Поломки плати інвертора напруги.
  • Перегорання, пошкодження ламп підсвічування. Якщо виходить з ладу одна з ламп, то яскравість монітора падає, підсвічування стає нерівномірною. В разі згасання всіх ламп – екран буде повністю темним.
  • Несправності плати управління і процесора. Зображення спотворюється, рухається, з'являється повідомлення про помилку. Це найскладніша поломка, оскільки при виході з ладу процесора, його необхідно замінити на аналогічний.

У будь-якому випадку, сервісний центр «Технарі» пропонує якісний негарантійний ремонт моніторів Asus у Києві. Наші цехи оснащені сучасним спеціальним обладнанням, інструментами і цілими комплексами для діагностики і ремонту. Наші інженери – це досвідчені фахівці високої кваліфікації, які багато років усувають найскладніші несправності LCD – моніторів Asus. Крім того, довіряючи свою техніку нашим професіоналам, ви отримуєте всі переваги сервісу найбільшої в країні мультибрендовой національної мережі.

Так, діагностика в «Технарях» безкоштовна. В процесі неї майстри виявлять приховані поломки, намітять план щодо їх усунення, а також окреслять вартість робіт. Персональний менеджер, який буде закріплений за кожним замовленням, узгоджує з клієнтом всі деталі майбутнього ремонту до його початку. У роботі ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, на які діє гарантія від виробника 1 рік. Після ремонту техніка досконально тестується.

Ми настільки впевнені в якості ремонту, що даємо гарантію 6 місяців на всі послуги найкращого сервісного центру по ремонту моніторів Asus у Києві – «Технарі». Спосіб оплати обирає замовник. Ми приймаємо готівку, банківський переказ або карту. Для цього всі майстерні обладнані терміналами. Ще однією вагомою перевагою нашої мережі є можливість скористатися розстрочкою. Ви отримуєте справний пристрій відразу, а сплачуєте за його ремонт частинами  Це дуже зручно, оскільки знімає навантаження з бюджету клієнта.

Більше 10 сервісних центрів мережі «Технарі» відкриті в кожному районі Києва, поруч з метро. Ми працюємо для вас 6 днів в тиждень! Все що потрібно – це принести несправний монітор Asus в одну з наших майстерень. Про решту подбають професіонали! Чекаємо вас в «Технарях»!

Вас також може зацікавити