Ремонт тюнерів, телеприставок в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту телеприставок у Києві. Зручний графік роботи. 
Вартість ремонту від 370 грн.
Виконуємо ремонт телеприставок будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту телеприставок становить від 2 до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт телеприставок , виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт тюнерів, телеприставок в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт тюнерів, телеприставок в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт тюнерів, телеприставок в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт тюнерів, телеприставок в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт тюнерів, телеприставок в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт тюнерів, телеприставок в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт тюнерів, телеприставок в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт телеприставок Відновлення внутрішніх шлейфів 450
Ремонт телеприставок Прошивка, перепрошивка  450
Ремонт телеприставок Ремонт кнопок панелі керування, ремонт пультів 450
Ремонт телеприставок Ремонт після попадання вологи 450
Ремонт телеприставок Ремонт роз'єму (HDMI, AV, ANT, RJ-45 і т. д) 450
Ремонт телеприставок Ремонт системи живлення (плати блоку живлення) 450
Ремонт телеприставок Ремонт цифрової частини 450
Ремонт тюнера T2
370

Не виконуємо ремонт ТВ-тюнерів всіх брендів компанії "Воля", дані тюнери видаються безкоштовно, ремонт економічно недоцільний.

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Ремонт тюнерів, телеприставок

Дуже часто власникам телевізорів не вистачає функціональності телевізора. У таких випадках на допомогу приходять тюнери для прийому супутникового телебачення, всілякі приставки: від медіаплеєрів до HDMI стіків. Коли ці пристрої виходять з ладу або ламаються постає питання про їх ремонт. Національна мережа сервісних центрів «Технарі» виконує діагностику, робить ремонт та надає гарантію на виконані послуги для:

  • Ресиверів цифрового телебачення
  • Медіаплеєрів
  • Smart-stick
  • ТВ-тюнерів

Які поломки трапляються?

Сам по собі пристрій телеприставок досить примітивне: як правило, це: системна плата з процесором, пам'яттю (оперативної і постійної, де зберігається прошивка), роз'ємами і плата блоку живлення, або зовнішній блок. Більшість поломок зводиться до:

  • Ремонту системи живлення. Коли приставка не включається або не реагує на кнопку включення
  • Ремонту роз'ємів. Через вийшов з ладу роз'єму може пропадати відео-, аудіо - або інформаційний сигнал
  • Перепрошиванню. Збої в роботі програмного характеру може усунути ремонт програмного забезпечення

Як ремонтуються телеприставки?

Кожен ремонт починається з безкоштовної діагностики. Вона дозволяє визначити несправність, скласти ціну ремонту, зрозуміти доцільність відновлення. Після проведення діагностики ми узгодимо з вами вартість і терміни ремонту. А після завершення ремонту дамо гарантію на ремонт цілих 6 місяців! Не відкладайте ремонт телеприставки, довірте її нам! Ось наші переваги:

Вас також може зацікавити