Сервісний центр Xiaomi в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту техніки Xiaomi в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 150 гривень
Виконуємо ремонт техніки Xiaomi будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження техніки Xiaomi становить від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт техніки Xiaomi, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Скориставшись послугами наших сертифікованих майстрів, які мають профільну освіту, багаторічний досвід роботи і високу кваліфікацію, Ви обов'язково оціните якість ремонту і рівень сервісу нашої мережі.

Яку техніку Xiaomi ремонтуємо

Мережа сервісних центрів «Технарі» займається негарантійним ремонтом техніки Сяоми в Києві. З будь-якими порушеннями в роботі техніки звертайтеся до майстрів нашого центру. Ми успішно здійснюємо:

  • телевізорів;
  • смартфонів;
  • зволожувачів повітря;
  • навушників;
  • акустичних систем;

Уточнити всі деталі майбутнього ремонту конкретної моделі пристрою Xiaomi можна за телефонами контакт – центру, в чаті сайту або замовивши безкоштовну консультацію. Наші менеджери самі зв'яжуться з Вами найближчим часом та дадуть відповідь на всі питання!

Чому варто зупинити свій вибір на сервісному центрі «Технарі»

Для швидкого ремонту ми обладнали цеху сучасною апаратурою та інструментарієм, використовуємо тільки оригінальні фірмові комплектуючі. Ми дійсно цілком впевнені в якості своїх послуг, тому гарантійний термін в мережі «Технарі» не менше 6 місяців. З будь-якою несправністю, яка виникла в цей період, зверніться у нашу майстерню і ми повторно безкоштовно усунемо її, якщо причина не у порушенні правил експлуатації. Ще однією перевагою «Технарів» є можливість оплатити наші послуги частинами в рамках кредиту.

Як відбувається ремонт

Алгоритм ремонту дуже простий. В першу чергу ми проводимо безкоштовну повну діагностику техніки. У процесі діагностики ми виявимо всі явні та приховані дефекти в роботі пристрою, позначимо ціну і терміни ремонту. Супроводжуючий замовлення персональний менеджер найкращого сервісного центру по ремонту техніки Xiaomi в Києві, «Технарі», узгодить всі нюанси з клієнтом перед початком роботи. В залежності від характеру несправності та складності відновлення, ремонт може зайняти від 45 хвилин до 5 днів.

Де знайти сервісний центр Xiaomi

Майстерні мережі «Технарі» відкрито в Києві у всіх районах міста недалеко від метро. Вибирайте найближчий пункт прийому та приносьте пристрій Xiaomi на безкоштовну діагностику. Адреса, графік роботи і оптимальний маршрут до конкретного сервісного центру можна уточнити у менеджерів за телефоном гарячої лінії, у чаті сайту або в розділі «Контакти».

«Технарі» - це гарантії, високий рівень обслуговування, надійність та якість! Довіряйте професіоналам, вибирайте сервісний центр «Технарі» у Києві для ремонту техніки Xiaomi! Ми працюємо для Вас 6 днів на тиждень без перерви! 

Вас також може зацікавити