Ремонт навушників Xiaomi в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту навушників Xiaomi в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт навушників Xiaomi будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту навушників Xiaomi складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 3 місяці
Надаємо гарантію 3 місяці на ремонт навушників Xiaomi, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Користувачі сучасних мобільних і мультимедіа пристроїв висувають високі вимоги до якості звуку. Виробники навушників і гарнітури прагнуть враховувати побажання клієнтів, приділяючи велику увагу їх надійності. Але уникнути поломок вдається не завжди. 

Поширені поломки навушників і гарнітур Xiaomi

найчастішими причинами несправностей є механічне пошкодження, неакуратне використання та інші фактори. Якщо ви шукайте надійний сервісний центр для ремонту гарнітури і навушників Xiaomi в Києві – «Технарі» до ваших послуг! Ми представляємо найбільшу мультібрендовую національну мережу, майстерні якої відкриті в усіх районах міста поруч з метро! Скористайтеся послугами наших фахівців, якщо:

  • Не працюють динаміки навушників Xiaomi. Найчастіше така поломка трапляється після розриву дроту поруч з роз'ємом. Необхідно відновити контакт проводу з роз'ємом навушників, замінити штекер або кабель зі штекером. Це в максимально стислі терміни зроблять наші інженери. Якщо кабель пошкоджений в іншому місці, швидше за все, знадобиться його замінити.
  • Вийшов з ладу один динамік навушника Xiaomi. Ця несправність виникає після розриву кабелю близько навушника або роз'єму. Майстри нашого центру відновлять або замінять провід.
  • Зламався мікрофон дротової гарнітури. Це відбувається у разі пошкодження одного з проводів, що з'єднують мікрофон з роз'ємом гарнітури. Також, можливо, сталася поломка мікрофона. Наші фахівці після діагностики усунуть всі неполадки.
  • Знизилася якість і гучність звуку. До таких несправностей призводить обрив загального дроти навушників. Ми замінимо його або спробуємо відновити, якщо розрив стався близько розбірного типу. Якщо штекер не розбирається, ми замінимо кабель разом з ним.
  • Провід навушників пошкоджений в різних місцях. Оскільки навушники досить активно використовуються, їх провід часто згинається в декількох місцях, що призводить до переломів у цих вигинах. Наші майстри замінять провід навушника в такій ситуації.

Ці та будь-які інші несправності усунуть «Технарі» у процесі якісного негарантійного ремонту навушників і гарнітури Xiaomi.

Переваги ремонту техніки Xiaomi в "Технарях"

Наша команда – це інженери високої кваліфікації з багаторічним досвідом роботи. Цеху мережі укомплектовані сучасним обладнанням для діагностики і ремонту. Тисячі вдячних клієнтів давно оцінили переваги нашої мережі.

Діагностика

Діагностика в нашому сервісному центрі безкоштовна. Після неї персональний менеджер узгоджує з замовником терміни і вартість ремонту, а також повідомить, коли пристрій можна забрати. 

Гарантія

У нас діє гарантія на всі послуги терміном 6 місяців. Якщо в цей період будуть відзначені дефекти в роботі пристрою, що виникли не з причини неправильної експлуатації, ми усунемо їх безкоштовно або повернемо гроші замовника.

Оплата

приймаємо До оплати готівка, банківський переказ, карту. Всі пункти прийому «Технарі» обладнані терміналами. Крім того, плюсом нашого сервісу є розстрочка. 

Зверніть увагу!

Ми не рекомендуємо ремонтувати навушники Xiaomi своїми руками. Приносьте їх у «Технарі», а про все інше подбають наші професіонали!

Вас також може зацікавити