Ремонт телефонів Xiaomi в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 350 гривень
Виконуємо ремонт телефону Xiaomi будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Люди, які віддають перевагу надійним функціональним телефонами з високою продуктивністю, стильним дизайном і розумною ціною, по достоїнству оцінили смартфони Xiaomi. Бренд цінується у всьому світі - адже він по-справжньому клієнтоорієнтований і справді народний. 

Що ламається в телефонах Сяоми 

Причинами несправностей техніки, як правило, є неакуратне використання, механічні пошкодження після ударів, падіння, намокання. 

 

Однією з найбільш частих поломок є збій програмного забезпечення. Це викликано тим, що багато телефонів на руках користувачів - китайських версій, а не міжнародних. 

 

Дуже часто виходять з ладу роз'єми і кнопки, т. до. ми заряджаємо телефон щодня, а іноді по кілька разів. 

 

Акумулятори схильні до поломок за повної розрядки (нуль), неправильним температур експлуатації: наприклад, на сильному морозі взимку або під літнім, спекотним сонцем.

 

Після залиття або попадання вологи в телефон - нутрощі апарату можуть окислиться і викликати відмову в роботі системної плати або шлейфів. 

 

У будь-якому разі, якщо ви зіткнулися з поломками, шукайте якісний негарантійний ремонт смартфонів Xiaomi в Києві, радимо звернутися в сервісний центр мережі «Технарі». 

Які моделі Xiaomi ми ремонтуємо?

Майже кожен смартфон Xiaomi вартий уваги з боку користувачів. Розсип смартфонів від Сяоми дозволяє вибрати апарат для будь-яких можливостей і для будь-якого гаманця. Але у всіх телефонів є дещо спільне: вони ламаються. Наші майстри усувають будь-які неполадки таких моделей смартфонів Xiaomi:

  • Mi: Note, Max - при створенні цих смартфонів упор робиться на передові технології
  • Redmi: Note - при створенні цих смартфонів упор робиться на доступність 

Якою б не була поломка, ми впораємося з нею і відновимо пристрій в лічені дні. В залежності від того, очевидна і легко долається незначна несправність, або необхідні повна діагностика та складний ремонт, робота може зайняти від 45 хвилин до 5ти днів!

Отримаєте кращі умови по ремонту смартфонів Xiaomi в Києві

Більше 10 майстерень мережі «Технарі відкриті в усіх районах міста недалеко від метро. Приносьте пристрій для безкоштовної діагностики, після якої ми визначимо терміни і вартість відновлювальних робіт. Персональний менеджер буде тримати вас в курсі всіх нюансів ремонту.

Наш колектив – це команда професіоналів, які мають технічну освіту та багаторічний досвід. Для швидкої і якісної роботи наші цехи обладнані надійною діагностичною і паяльною апаратурою та інструментарієм. А на деталі та запчастини, які можуть бути використані в процесі ремонту, діє гарантія від 6 місяців.

Ми з усією відповідальністю ставимося до своїх обов'язків, тому гарантійний термін в сервісних центрах «Технарі» складає 6 місяців. Якщо смартфон Xiaomi вийде з ладу не з вини користувача в цей період, ми повторно полагодимо його безкоштовно або повернемо в повному обсязі гроші замовника.

В мережі «Технарі» можна розрахуватися будь-яким зручним способом. Всі сервісні центри обладнані терміналами. Кожен клієнт також може скористатися вигідною розстроченням. Ми дорожимо своєю репутацією, щодня розширюємо спектр своїх послуг і пропонуємо кращі умови. Довіряйте професіоналам мережі «Технарі», і ви переконаєтеся, що якісний ремонт смартфона Xiaomi продовжить термін його бездоганної роботи. 

Вас також може зацікавити