Сервісний центр PocketBook в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт техніки PocketBook будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту становить від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Якщо ви зіткнулися з раптової поломки техніки PocketBook в Києві, негайно звертайтеся в сервісний центр  мережі «Технарі».

Яку техніку PocketBook ремонтуємо?

Наші майстри швидко і якісно усувають поломки планшетів та електронних книг даного бренду. На будь-які питання щодо майбутнього ремонту конкретної моделі техніки PocketBook з радістю дадуть відповідь наші менеджери за телефонами контакт – центру або у чаті сайту. Крім того, Ви можете замовити безкоштовну консультацію, і ми самі зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Чому варто вибрати «Технарі» для ремонту своєї техніки?

Репутація нашого центру говорить сама за себе. Тисячі вдячних клієнтів вже оцінили сервіс і якість послуг мережі «Технарі». Скористайтеся нашою допомогою і Ви!

  • Ми зібрали команду професіоналів, чий досвід роботи і висока кваліфікація підтверджені сертифікатами.
  • Укомплектували цеху майстерень надійним і сучасним обладнанням, інструментарієм для ремонту та діагностики.
  • Всі фахівці, з усією відповідальністю ставляться до своєї роботи, використовують тільки оригінальні фірмові комплектуючі в процесі відновлення пристрою. Тому ми впевнені в якості наших послуг.
  • Гарантійний термін в нашій мережі становить не менше 6 місяців, що набагато вище, ніж у конкурентів на ринку.
  • Ще однією перевагою «Технарів» є розстрочка. Платите за ремонт техніки PocketBook частинами – це дуже зручно!

Алгоритм ремонту техніки PocketBook

Досконала безкоштовна діагностика є першим етапом нашої роботи. У процесі діагностики можна не тільки виявити очевидні поломки, але і виявити приховані, не видимі на перший погляд, проблеми. Крім того, за її результатами ми складаємо калькуляцію послуг і позначаємо терміни відновлення пристрою. Після того, як персональний менеджер (він закріплюється в мережі «Технарі» за кожним замовленням) узгоджує з клієнтом всі нюанси майбутнього ремонту, майстри приступають до роботи. У середньому усунення несправностей займає від 45 хвилин до 5 днів. Все залежить від складності поломки.

Як нас знайти?

Майстерні мультибрендовой мережі «Технарі» відкриті в кожному районі Києва поруч з метро. Все що необхідно – це принести пристрій в одну з них. Графік роботи, адреса і оптимальний маршрут до найближчого пункту прийому техніки уточнюйте за телефоном гарячої лінії, у чаті сайту або в розділі «Контакти».

Пам'ятайте, що ремонтувати пристрій завжди дешевше, аніж купувати нове. Фахівці сервісного центру «Технарі» у Києві не тільки якісно і швидко, але і з гарантією, візьмуться за вирішення проблем, що виникли при експлуатації техніки PocketBook, і обов'язково вирішать їх! Довіряйте кращим – вибирайте «Технарі»! Ми чекаємо на Вас!

Вас також може зацікавити