Заміна екрану Pocketbook в Києві

Замовте
заміну екрану
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту електронних книг у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 1000 грн.
Виконуємо заміну дисплею Pocketbook, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 2 годин
Час ремонту електронної книги складає від 2 годин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт електронних книг, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна екрану Pocketbook в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна екрану Pocketbook в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна екрану Pocketbook в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна екрану Pocketbook в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна екрану Pocketbook в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна екрану Pocketbook в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Заміна екрану Pocketbook в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Електронні книги Pocketbook

Великою популярністю серед покупців електронних книг користуються пристрої від бренду Pocketbook. Компанія заснована в 2007 році з головним в офісі у Швейцарії та на даний момент є четвертим у світі виробником читалок з екранами на чорнильною основі. Багато цих рідерів купується в Україні. Модельний ряд дозволяє вибрати пристрій, що відповідає будь-яким вимогам. Компанія «Технарі» виконує ремонт електронних книг Pocketbook, у тому числі заміну екрану електронної книги.

Технологія E-ink

Щось, що віддалено нагадує сучасний дисплей електронної книги вперше з'явилося в 1970-х роках. Користувачі вибирають дисплеї з електроним чорнилом, так як вони відрізняються більшою автономністю, порівняно із звичайними рідкокристалічними екранами, а також мають менший показник втоми очей читача. Недоліком же є швидкість оновлення екрану, а також крихкість. Якщо дисплей електронної книги ушкодився - звертайтеся в СЦ «Технарі» для заміни.

Заміна екрану Pocketbook

У сервісному центрі «Технарі» ремонт електронних книг провадиться у строк від 2 до 5 днів. Ми працюємо тільки з кращими постачальниками запчастин і встановлюємо оригінальні запчастини при відновленні електронних книг. Якість послуг і деталей підкріплюється гарантією терміном 6 місяців. Дізнатися приблизну вартість ремонту, адреси, графік роботи сервісних центрів можна за телефоном контакт-центру або написавши нам в чат.


Вас також може зацікавити