Ремонт планшетів Motorola в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту планшетів Motorola в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт планшетів Motorola будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту планшетів Motorola складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшетів Motorola, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Якщо вийшов з ладу планшет, потрібно якомога швидше звертатися в сервісний центр. Але що робити, коли термін гарантії закінчився? Якісний негарантійний ремонт планшетів Motorola в Києві здійснюють інженери найбільшої мультибрендовой національної мережі «Технарі».

Кому довірити ремонт планшета Motorola?

Наш колектив – це команда професіоналів, які мають багаторічний досвід усунення неполадок різного ступеня складності, профільну освіту і високу кваліфікацію. У їх розпорядженні-найсучасніше обладнання, інструментарій для ремонту та діагностики, що дозволяє надавати послуги в максимально стислі терміни. Ми впораємося з будь-якими поломками! Якщо гаджет перестав ловити сигнал Wi-Fi, не бачить SIM - карту або ж розбився його екран, мають місце інші збої в роботі пристрою – негайно звертайтеся в «Технарі».

ламається при користуванні планшетом?

Складність відновлення техніки багато в чому залежить від характеру пошкодження. 

 • Якщо планшет Motorola не включається, можливо, стався перегрів пристрою, пошкоджена його центральна плата, гніздо живлення. У цій ситуації необхідно замінити мікросхему, що і зроблять наші майстри.
 • Планшет Motorola не ловить Wi-Fi? Ми встановимо новий модуль Wi-Fi, якщо причина в ньому або переустановим систему, якщо має місце збій програмного забезпечення пристрою.
 • Коли трапляється пошкодження тачскріна (екрану), необхідно замінити його. У деяких моделях планшетів екран представлений дисплейним модулем, тоді буде потрібно заміна деталі в зборі. Її слід довіряти тільки грамотним фахівцям найкращого сервісного центру по ремонту планшетів Motorola в Києві - «Технарям».
 • Якщо планшет Motorola не заряджається, найбільш правильним варіантом буде провести безкоштовну діагностику для визначення поломки. Найчастіше причинами даної несправності є пошкодження акумуляторної батареї, роз'єму або контролера харчування, або зарядного пристрою. 

За результатами діагностики персональний менеджер, який закріплюється в нашому центрі за кожним замовленням, інформує клієнта про проблему і способи її вирішення, вартість і терміни ремонту.

Довірте ремонт професіоналам

Ми застерігаємо: не намагайтеся полагодити планшет Motorola своїми руками, і не довіряйте майстрам з сумнівною репутацією. Часто інженери нашої мережі мають справу з проблемами, які виникли після такого втручання. Довірте ремонт гаджета професіоналів нашого сервісного центру, які:

 • Відновлять системну плату після потрапляння рідини
 • Здійснять ремонт або заміну шлейфу пристрою
 • Відремонтують або замінять материнську плату, акумулятор, камеру, кнопки
 • Відремонтують корпус, динаміки пристрою
 • Проведуть заміну дисплея, сенсору (екрану)
 • Замінять або полагодять Wi-Fi модуль
 • Перепрошиють

Ми з усією відповідальністю ставимося до своєї роботи, використовуємо для відновлення техніки тільки фірмові деталі і запчастини, на які діє гарантія виробника 1 рік. Після ремонту планшет тестується на всіх режимах роботи. Ми надаємо 6 місяців гарантії на послуги фахівців мережі «Технарі». Якщо протягом півроку будуть помічені будь-які збої в роботі, ми усунемо їх безкоштовно за умови, що вони виникли не через порушення правил експлуатації.

Запитайте нас про ремонт планшета Motorola

Будь-які питання щодо майбутнього ремонту можна задати нашим менеджерам в онлайн чаті сайту, в електронній пошті, на сторінках у соцмережах або по телефонам. Усі дані знаходяться в розділі «Контакти». Там же ви дізнаєтеся про адресу найближчого пункту прийому «Технарі» та графік його роботи. Ми не словами, а ділом доводимо, що можемо повернути планшета Motorola робочий стан! Чекаємо вас в наших майстернях!

Вас також може зацікавити