Сервісний центр Motorola в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту техніки Motorola в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт техніки Motorola будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження техніки Motorola становить від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт техніки Motorola, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Де полагодити Motorola?

Найбільша в Україні мультибрендова національна мережа сервісних центрів «Технарі» пропонує надійний негарантійний ремонт техніки Motorola в Києві. Якщо ви зіткнулися з раптової поломки пристрою – не впадайте у відчай! Досвідчені майстри нашого центру в найкоротші терміни полагодять планшети і смартфони даного бренду. На будь-які питання, щодо ремонту конкретної моделі техніки Motorola, завжди готові відповісти наші менеджери з телефонами гарячої лінії або у чаті сайту. Ви також можете скористатися послугою «зворотній дзвінок», і ми самі зв'яжемося з Вами найближчим часом! Зручність клієнта для нас понад усе!

Чому ми рекомендуємо вибрати «Технарі»?

Багаторічний досвід в сфері ремонту техніки дозволяє зробити наш сервіс дійсно висококласним. Так, в мережі «Технарі» працюють сертифіковані фахівці з профільною освітою і високою кваліфікацією. За допомогою професійного сучасного діагностичного та ремонтного обладнання, інструментарію, якими оснащені наші цехи, вони швидко і без проблем справляються з самими складними проблемами. У своїй роботі майстри використовують тільки фірмові деталі і запчастини. Оскільки ми повністю впевнені в якості своїх послуг, то гарантійний термін в кращому сервісному центрі по ремонту техніки Motorola в Києві складає не менше 6 місяців. Крім того, в нашій мережі можна скористатися розстрочкою – платити за ремонт пристрою частинами, що дуже зручно!

Як відремонтувати смартфон Motorola?

Алгоритм ремонту в мережі «Технарі» дуже простий. Першим етапом завжди є безкоштовна досконала діагностика. Вона допомагає з'ясувати всі причини поломок, знайти приховані і явні дефекти, скласти калькуляцію послуг і терміни ремонту. За її результатами, персональний менеджер мережі, що закріплюється за кожним замовленням у «Технарі», погоджує всі нюанси з клієнтом і тільки після цього майстри приступають до відновлення пристрою. Залежно від характеру ушкодження і складності ремонту, робота може зайняти від 45 хвилин до 5 днів. Ми обов'язково зробимо все від нас залежне, щоб техніка Motorola радувала Вас безпроблемною роботою довгі роки!

Де ми знаходимося?

Для того, щоб звернутися за допомогою в сервісний центр «Технарі», необхідно тільки принести пристрій в один з пунктів прийому нашої мережі. Для Вашої зручності майстерні відкриті в кожному районі Києва недалеко від метро і працюють 6 днів на тиждень без перерви! Адресу найближчого пункту можна дізнатися у консультантів по телефону або скористатися розділом «Контакти» нашого сайту.

Довіряйте кращим! Вибирайте сервісний центр «Технарі» у Києві для ремонту планшетів і смартфонів Motorola, і Ви обов'язково оціните наші переваги і поповните ряди вдячних клієнтів!

Чекаємо Вас в «Технарях»!

Вас також може зацікавити