Ремонт планшетів Surface в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту планшетів Surface в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт планшетів Surface будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту планшетів Surface складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшетів Surface, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Якщо ви шукайте якісний негарантійний ремонт планшетів Surface в Києві, запропонувати свої послуги можуть сертифіковані фахівці найбільшої мультибрендовой національної мережі «Технарі». 

Кому довірити ремонт Surface?

Професіоналізм, величезний досвід усунення несправностей будь-якої міри складності і гарантії ви отримуєте, якщо довірите несправний пристрій нашим інженерам. Переваги нашого сервісного центру оцінили тисячі клієнтів. Якщо планшет не ловить Wi-Fi сигнал, не бачить SIM - карту або розбився екран, негайно звертайтеся в «Технарі»! Ми обладнали цеху сучасною апаратурою для ремонту та діагностики, що дозволяє надавати послуги не тільки якісно, але й швидко.

Як усунути несправність планшета Surface?

Складність відновлювальних робіт залежить в основному від характеру поломки. 

 • Якщо планшет не включається, то ми можемо припустити несправність центральної плати, пошкодження гнізда живлення, перегрів. Наші майстри замінять мікросхему пристрою, якщо в цьому буде потреба.
 • Коли пристрій перестає ловити сигнал Wi-Fi, це може бути результатом програмного збою або несправності Wi-Fi модуля. Досить встановити новий модуль або перевстановити систему.
 • Якщо пошкоджений тачскрін (екран), ми замінимо його. Залежно від моделі, може знадобитися заміна деталі в зборі, якщо екран представлений дисплейним модулем. Такі операції з крихкими комплектуючими повинні виконувати фахівці високої кваліфікації. Довіряйте майстрам найкращого сервісного центру по ремонту планшетів Surface в Києві – «Технарям»!
 • Якщо Surface перестав заряджатися, ми проведемо безкоштовну діагностику, після якої встановимо, чи має місце ушкодження зарядного пристрою, акумуляторної батареї, роз'єму або контролера харчування. Персональний менеджер, який супроводжує замовлення на всіх етапах роботи, за результатами діагностики узгоджує з клієнтом обсяги, терміни і вартість ремонту.

Ми не рекомендуємо самостійно лагодити планшет Surface. Нам часто доводиться мати справу з технікою, яка побувала в руках кустарних майстрів. Відновлення після такого втручання обходиться дорожче. Довіряйте професіоналам!

Найбільш затребувані послуги з ремонту планшетів Surface

 • Проведуть заміну дисплея, сенсору (екрану)
 • Здійснять ремонт або заміну шлейфу пристрою
 • Відновлять після потрапляння рідини
 • Відремонтують або замінять материнську плату, акумулятор, камеру, кнопки
 • Відремонтують корпус, динаміки пристрою
 • Замінять або полагодять Wi-Fi модуль
 • Перепрошиють планшет Surface

Ми несемо повну відповідальність за свою роботу, тому на послуги «Технарів» діє гарантія 6 місяців. Після відновлення планшет тестується на всіх режимах. Але якщо протягом півроку він вийде з ладу не з причини неправильної експлуатації, ми повторно відремонтуємо його безкоштовно або повернемо гроші замовника, якщо це недоцільно. На фірмові запасні частини і деталі, використані під час роботи, діє гарантія виробника.

Поставте питання про ремонт Surface

Якщо у вас виникли питання стосовно ремонту, встановити їх можна в чаті сайту, в електронній пошті, на наших сторінках в соцмережах або по телефонам: 0-800-300-909, (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, (044) 3-909-909. Адреси пунктів прийому «Технарі» представлені у розділі «Контакти». Вибирайте найближчу майстерню, приносьте планшет на діагностику! Ми чекаємо вас 6 днів в тиждень!

Вас також може зацікавити