Ремонт телефонів Microsoft в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт телефону Microsoft будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Під брендом Microsoft покупці купують надійну і функціональну техніку. Не виняток і смартфони. Виробник приділяє велику увагу технічним характеристикам пристроїв. Але не завжди вдається уникнути поломок. Найчастіше причинами несправностей є недбале поводження, удари, падіння. Якщо ваш гаджет вийшов з ладу, якісний негарантійний ремонт смартфонів Microsoft у Києві здійснюють фахівці сервісного центру «Технарі».

Які смартфони Microsoft ми ремонтуємо?

Наші інженери накопичили великий досвід усунення несправностей таких моделей телефонів Microsoft:

  • 640
  • 550
  • 430
  • і багатьох інших

З поломками будь-якого характеру негайно звертайтеся в «Технарі» - кращий сервісний центр по ремонту Microsoft в Києві.

Головні переваги відновлення телефонів "Технарях"

Більше 10 майстерень нашої національної мультибрендовой мережі відкриті недалеко від метро в кожному районі міста. Ми працюємо для вас 6 днів в тиждень. Все що необхідно – це принести пристрій в один з пунктів прийому мережі «Технарі» на безкоштовну діагностику. За її результатами персональний менеджер інформує клієнта про терміни і вартість ремонту. В залежності від характеру пошкоджень, відновлення смартфона може зайняти від 45 хвилин до 5 днів. Якщо проблема очевидна і легко долається, ми відремонтуємо смартфон Microsoft терміново.

Наш колектив – це команда висококваліфікованих інженерів з багаторічним досвідом роботи. Вони використовують сучасне надійне діагностичне і паяльне обладнання, яким укомплектовані наші цехи, а також оригінальні фірмові запчастини. Після відновлення техніка ретельно тестується. На послуги майстрів сервісного центру «Технарі» ми даємо 6 місяців гарантії, що вище, ніж у конкурентів на ринку даних послуг. 

Ремонт телефону Lumia без ризику!

Ми несемо повну відповідальність за свою роботу, тому якщо протягом півроку телефон Microsoft вийде з ладу не з вини користувача, наші майстри усунуть неполадки повторно безкоштовно. Крім цього, в мережі «Технарі» кожному клієнту доступна розстрочка. Також майстерні мережі обладнані терміналами для оплати карткою. Переконайтеся на власному досвіді, що якісний ремонт смартфонів Microsoft доступний кожному. Скористайтеся допомогою інженерів сервісного центру «Технарі». 

Вас також може зацікавити