Ремонт пилососів Karcher в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 300 грн
Виконуємо ремонт пилососа Karcher будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту-від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Люди, які цінують високу якість, функціональність і надійність побутової техніки, воліють купувати пилососи Karcher. Виробник піклується про те, щоб його продукція задовольняла вимоги покупців в повній мірі. Якщо слідувати правилам експлуатації і догляду за технікою, можна уникнути багатьох проблем. Але природний знос, перепади напруги та інші фактори негативно впливають на найбільш надійні пристрої. 

Де відремонтувати пилосос Karcher?

Зіткнулися з раптовою поломкою свого помічника? Якісний негарантійний ремонт пилососів Karcher в Києві здійснюють в сервісних центрах великої мультибрендовой національної мережі «Технарі». Звертайтеся до професіоналів нашого центру, якщо:

  • Пилосос Karcher не включається. Перш за все, необхідно провести діагностику і переконатися, що вилка, провід, вимикачі, ланцюги живлення, запобіжник в робочому стані. До даної несправності може також спричинити перегрів і поломка електродвигуна пристрою. Наші майстри в максимально короткі терміни з'ясують, що стало причиною неполадок, і відремонтують техніку.
  • Пилосос Karcher не всмоктує повітря. Найбільш вірогідні засмічення шланга, фільтрів, переповнений мішок для збору сміття. Якщо після чищення проблема не пішла, можуть мати місце неполадки двигуна, пошкодження комплектуючих, які усунуть фахівці найкращого сервісного центру по ремонту пилососи Karcher в Києві – «Технарі».
  • Чути свист, сторонній шум, присутній запах гару, сильна вібрація під час роботи пилососа Karcher. Найчастіше дані проблеми виникають в результаті замикання, спровокованого всмоктуванням вологи, засміченням вузлів колектора графітовим пилом. Крім того, подібні неполадки свідчать про проблеми з підшипниками двигуна пристрою. Наші майстри виявлять проблему і відновлять працездатність пилососа.

Будь-які, навіть найскладніші поломки, по плечу інженерам сервісного центру «Технарі». 

Довірте ремонт техніки Karcher професіоналам! 

Довіряючи нам свій пристрій, ви отримуєте ряд переваг нашої мережі. Серед них безкоштовна діагностика, яка є першим обов'язковим етапом роботи. Після неї персональний менеджер, який закріплюється за кожним замовленням, узгоджує з клієнтом обсяги, терміни і вартість робіт. Всі наші сертифіковані майстри мають профільну освіту та великий досвід. Цехи ми укомплектували надійним сучасним обладнанням, що дозволяє лагодити техніку швидко і якісно.

У роботі використовуються тільки фірмові запасні частини і деталі, на які діє гарантія від виробника. Ми несемо повну відповідальність за свою роботу, тому на послуги «Технарів» даємо гарантію 6 місяців. Якщо пилосос Karcher вийде з ладу не з вини користувача, ми повторно відремонтуємо його безкоштовно або повернемо гроші клієнтові.

Ще одним плюсом нашого сервісу є розстрочка: платіть за ремонт частинами – це зніме навантаження з вашого бюджету! Не намагайтеся полагодити пилосос Karcher своїми руками. Скористайтеся допомогою професіоналів. Більше 10 майстерень «Технарі» відкриті в кожному районі Києва біля метро для вашої зручності!

Вас також може зацікавити