Сервісний центр Karcher в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту техніки Karcher в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 280 грн.
Виконуємо ремонт техніки Karcher будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт.
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження техніки Karcher становить від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт техніки Karcher, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Найбільша в Україні мережа сервісних центрів «Технарі» пропонує в Києві свої послуги по якісному негарантійному ремонту техніки Karcher. Якщо Ваш пристрій раптово перестало працювати, не впадайте у відчай! Наші фахівці легко впораються з будь-якими поломками миючих і пилососів для сухого чищення, що випускаються під цим брендом. Ми з радістю відповімо на питання щодо ремонту конкретної моделі пилососа Karcher. Для зв'язку з нашими менеджерами використовуйте чат сайту, телефони гарячої лінії мережі «Технарі» або залиште заявку на безкоштовну консультацію, і ми самі зв'яжемося з Вами найближчим часом!       

Переваги ремонту Karcher в "Технарі"

Маючи величезний досвід роботи на ринку ремонтних послуг, ми з упевненістю можемо стверджувати, що сервіс в мережі «Технарі» відповідає найвищим стандартам. Щоб надавати послуги швидко і якісно, ми зібрали команду професіоналів, чий досвід і висока кваліфікація підтверджені сертифікатами. А також укомплектували цеху сучасним і надійним інструментарієм, обладнанням для діагностик і ремонту. Ми використовуємо тільки фірмові запасні частини і деталі. 

Наші майстри з усією відповідальністю ставляться до своїх обов'язків, тому гарантійний термін в мережі «Технарі» складає не менше 6 місяців, як на послуги, так і на комплектуючі. З будь поломкою, яка виникла після ремонту, терміново зверніться до нас. Ми безкоштовно усунути неполадки, які виникли не з причини неправильної експлуатації! Також в кращому сервісному центрі по ремонту техніки Karcher, «Технарі», є можливість скористатися розстрочкою – це дуже зручно!

Як ремонтуємо?

Безкоштовна діагностика є першим і обов'язковим етапом нашої роботи. Тільки в процесі діагностики можна виявити як явні, так і приховані поломки техніки і позначити способи усунення неполадок. За результатами перевірки ми складемо калькуляцію послуг і позначимо терміни ремонту. Персональний менеджер, який закріплюється в мережі «Технарі» за кожним замовленням, проінформує клієнта до початку роботи про всі нюанси, і, тільки отримавши його згоду, майстри приступають до ремонту. Залежно від складності і характеру несправності, відновлення техніки Karcher може зайняти від 45 хвилин до 5 днів.

Де ми знаходимося?

У кожному районі Києва неподалік від метро для зручності клієнтів ми відкрили пункти прийому мережі «Технарі». Графік роботи, найзручніший маршрут до найближчої майстерні Вам підкажуть наші консультанти за телефонами контакт – центру або у чаті сайту. В неробочі дні дану інформацію можна знайти в розділі «Контакти».

Ми чекаємо Вас 6 днів на тиждень без перерви! Вибирайте кращих, довіряйте професіоналам мережі сервісних центрів з ремонту Karcher «Технарі», і Ви переконаєтеся, що ремонтувати завжди дешевше, ніж купувати новий пристрій!

Вас також може зацікавити