Ремонт планшетів НТС в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту планшетів НТС в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 250 грн
Виконуємо ремонт планшетів НТС будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту планшетів НТС складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшетів НТС, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Якщо ви шукаєте надійний сервісний центр для якісного негарантійного ремонту планшетів НТС в Києві, радимо звернутися до фахівців мультибрендовой національної мережі «Технарі».

Яким поломок схильні планшети HTC?

Професіоналізм, висока кваліфікація та великий досвід роботи дозволяють нам надавати послуги швидко і з гарантією. Нашим майстрам по плечу поломки будь-якого рівня складності, адже наші цехи обладнані за останнім словом техніки, сучасною апаратурою для діагностики і ремонту. Якщо планшет НТС не бачить SIM – мапу, не ловить Wi-Fi, пошкоджено його екран або мають місце інші несправності, скористайтеся допомогою інженерів найкращого сервісного центру по ремонту планшетів НТС в Києві.

Як ремонтуються планшети?

Складність ремонту багато в чому залежить від характеру несправності. Ми усунемо будь-які поломки і повернемо працездатність пристрою в максимально стислі терміни.

 • Якщо виникли проблеми з включенням, наші фахівці в процесі діагностики визначать, викликана дана проблема поломкою центральної плати пристрою, пошкодженням гнізда чи перегрівом. Ми замінимо несправну мікросхему планшета, якщо в цьому буде необхідність.
 • найвищий відсоток поломок планшетів НТС припадає на пошкодження крихкого тачскріна. В цьому випадку слід замінити екран пристрою. У деяких моделях сенсор і дисплей – одне ціле. Тому може знадобитися заміна деталі в зборі. Такі операції можуть здійснювати тільки фахівці з великим досвідом роботи і високою кваліфікацією.
 • Якщо пристрій не вловлює Wi-Fi сигнал, повернути його до життя може новий Wi-Fi модуль. Якщо ж поломка пов'язана зі збоями програмного забезпечення, не обійтися без перепрошивки пристрою.
 • Коли планшет перестав заряджатися, необхідно провести безкоштовну діагностику в мережі «Технарі». Причинами такої проблеми може бути вихід з ладу зарядного пристрою, роз'єм або контролера харчування гаджета, акумуляторної батареї. Персональний менеджер повідомить клієнту результати діагностики, узгодить всі нюанси робіт по відновленню техніки.

Не намагайтеся полагодити планшет НТС своїми руками. Ми часто стикаємося з серйозними ушкодженнями в результаті такого втручання. Довірте ремонт професіоналам!

Ми успішно здійснюємо ремонт і заміну:

 • дисплея, сенсору (екрану)
 • динаміків планшета
 • шлейфу
 • материнської плати
 • корпусу
 • акумулятора 
 • камери 
 • кнопки 
 • Wi-Fi модуля
 • перепрошивку

Ми відповідаємо за якість своїх послуг, тому надаємо на них 6 місяців гарантії. Це вище, ніж у конкурентів. Якщо протягом півроку планшет НТС вийде з ладу не з вини користувача, ми повторно відновимо його безкоштовно!

Поставте питання про ремонт професіоналам

Залишилися питання? Телефонуйте досвідченим менеджерам – консультантів за телефонами: (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, (044) 3-909-909. Ви також можете скористатися онлайн-чатом, email, замовити зворотній дзвінок. Адреси пунктів прийому нашій мережі знаходяться в розділі «Контакти». Наша репутація говорить сама за себе, тисячі клієнтів оцінили наші переваги. Не сумнівайтеся, не витрачайте час! Звертайтеся в сервісний центр «Технарі»! Ми зробимо все, щоб планшет НТС безперебійно працював довгі роки.

Вас також може зацікавити