Сервісний центр HTC в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту техніки HTC в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт техніки HTC будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження техніки HTC становить від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт техніки HTC, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Якісний негарантійний ремонт техніки HTC пропонує сервісний центр найбільшої в Україні мультибрендовой національної мережі «Технарі». Ми успішно в стислі терміни справляємося з неполадками планшетів і смартфонів даного популярного бренду. Якщо у Вас виникають питання стосовно ремонту конкретної моделі техніки HTC, залиште заявку на безкоштовну консультацію або зателефонуйте на гарячу лінію «Технарі», і ми з радістю відповімо на них!

Як відбувається ремонт техніки HTC в нашому центрі?

Щодня розширюючи спектр наших послуг, ми дбаємо про те, щоб наш сервіс відповідав високим стандартам. Ми зібрали команду професіоналів – сертифікованих фахівців з технічною освітою, великим досвідом та високою кваліфікацією. Ми укомплектували цеху сучасним діагностичним і ремонтним обладнанням, інструментарієм, використовуємо тільки оригінальні деталі та запчастини. Клієнтам найкращого сервісного центру по ремонту техніки HTC доступна також тривала гарантія – не менше півроку на послуги та комплектуючі, використані під час ремонту. Крім того, в нашій мережі діє розстрочка. Звертайтеся в «Технарі» та оцініть наші переваги особисто!

Як ремонтуємо техніку HTC?

Завдяки чіткому алгоритму роботи, ми надаємо послуги в максимально стислі терміни. Першим етапом роботи завжди є досконала діагностика, в процесі якої ми виявимо всі явні та приховані дефекти техніки. За її результатами також складається калькуляція послуг, і позначаються терміни, необхідні для усунення неполадок. Персональний менеджер, який автоматично закріплюється за кожним замовленням, погоджує всі нюанси з клієнтом перед початком ремонту. Залежно від складності і характеру поломки, відновлення техніки HTC займає від 45 хвилин до 5 днів.

Де ми знаходимося?

Пункти прийому мережі «Технарі» розташовані у всіх районах Києва біля метро для зручності клієнтів. Дізнатися оптимальний маршрут до найближчої майстерні, її графік роботи і задати будь-які питання Ви можете наших менеджерів - консультантів за телефонами контакт – центру або у чаті сайту. Вся інформація також доступна в розділі «Контакти».

Довірте своє несправний пристрій HTC професіоналам сервісного центру «Технарі» у Києві, і Ви обов'язково поповните ряди наших вдячних клієнтів. Якісний негарантійний ремонт доступний кожному, якщо Ви маєте справу з нашими майстрами! Чекаємо Вас в «Технарі» 6 днів в тиждень! 

Вас також може зацікавити