Ремонт оргтехніки в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 550 грн.
Виконуємо ремонт оргтехніки будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту оргтехніки складає від 2 днів
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт оргтехніки, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт оргтехніки в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт оргтехніки в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт оргтехніки в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт оргтехніки в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт оргтехніки в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт оргтехніки в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт оргтехніки в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


В мережі сервісних центрів «Технарі» в Києві роблять ремонт і обслуговування оргтехніки. У нас працюють найкращі інженери, які спеціалізуються на ремонті будь-якої складності. Ось вже який рік майстри сервісного центру «Технарі» стикаються з лагодженням всіляких видів техніки, починаючи від сканера і закінчуючи картриджем. Ми робимо свою роботу якісно, щомісяця повертаючи до життя тисячі пристроїв!

Яка гарантія на ремонт оргтехніки в «Технарях»?

Гарантійний строк на послуги з ремонту оргтехніки становить 6 місяців. Такий великий гарантійний термін зручний і бізнесу (ремонт офісної оргтехніки), і приватним особам (ремонт домашнього сканера або принтера). Клієнтам «Технарів» не треба витрачатися на покупку нових друкованих пристроїв. У найкоротший час вони отримують назад свою справну техніку.

Куди здати оргтехніку в ремонт?

Здати оргтехніку в ремонт можна в один із сервісних центрів «Технарі», що дуже зручно, так як їх понад 10 в Києві. Зверніть увагу на послуги з профілактики оргтехніки. Навіщо купувати новий пристрій, якщо ваш зможе працювати в 2-3 рази довше після виконання профілактики? Звертайтеся в мережу сервісних центрів «Технарі», щоб продовжити термін служби оргтехніки вже зараз!

Чому Технарі роблять кращий в Києві ремонт оргтехніки?

  • Досвід роботи наших фахівців – від 3 років. У багатьох з них є сертифікати, що підтверджують компетенцію.
  • Ми можемо зробити ремонт оргтехніки терміново. Майже всі потрібні деталі зберігаються на складі.
  • Юридичні особи можуть оплатити послуги безготівковим розрахунком на юридичну особу, що працює як з ПДВ, так і без нього.
  • Даємо рекордну по Києву гарантію на ремонт оргтехніки. Гарантія на послуги діє 6 місяців.
  • Зробіть ремонт оргтехніки недорого! Ціна послуг коливається в залежності від ваших потреб! 

Досить міркувати! Не втрачайте часу дарма, приносьте оргтехніку на ремонт та отримайте робочий пристрій через пару днів!

Вас також може зацікавити