Ремонт моніторів Benq в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


На даний момент Монітори Benq не обслуговуємо. Про відновлення прийому їх у ремонт повідомимо.
Більш ніж 10 сервісних центрів в Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту моніторів в Києві. 

Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт моніторів будь-якої складності, фіксована ціна на комплексний ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту монітора складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонтувідгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт моніторів Benq в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт моніторів Benq в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт моніторів Benq в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт моніторів Benq в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт моніторів Benq в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт моніторів Benq в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт моніторів Benq в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ім'я компанії Benq, яка з'явилася в 2001 році, відображає стратегію підприємства – воно утворюється від англійських слів Bringing Enjoyment and Quality (Приносячи Задоволення і Якість). Після того, як на початку тисячоліття BenQ, для зручності клієнтів і партнерів, відокремилася від Acer, підприємство зорієнтувалося на виробництві споживчих товарів і стало виробляти дисплейні технології (монітори Benq, проектори); електронно-оптичні пристрої (сканери, принтери, камери); комунікаційне обладнання (мобільні телефони, мережеве обладнання). Власники техніки Benq можуть бути спокійні – левова частка продукції тайванської компанії може працювати безвідмовно і безперебійно. Втім, трапляються і виключення, що закінчуються ремонтом моніторів Benq.

У яких випадках необхідний ремонт моніторів BenQ;

Більшість поломок даних пристроїв є наслідком недбалого поводження з технікою. До поломки моніторів BenQ призводить залиття рідиною, механічні пошкодження та недотримання експлуатаційних пристроїв. Однак монітори BenQ можуть зажадати ремонту ще з однієї причини – через свою невисоку вартість.

Прагнучи охопити найбільш широкий спектр клієнтів, виробник пропонує їм моделі самої різної вартості, і якщо в якості дорогих моніторів Benq сумніватися не доводиться, то з більш дешевими примірниками можуть виникнути питання. Неякісний припій (матеріал, який застосовується при паянні) може з часом зруйнуватися, порушивши струмопровідні доріжки. Результатом цього може бути вихід з ладу ключа блоку живлення процесора, плати мейн. Щоб нівелювати проблему, найглобальніша в Києві мережа сервісних центрів «Технарі» здійснить повну пропайку плати, попередивши, тим самим, подальше руйнування струмопровідних доріжок.

Кращий в Києві ремонт моніторів BenQ – в «Технарях»

- ми робимо ремонт моніторів BenQ на професійному обладнанні, з участю якісних комплектуючих та запчастин.

гарантія на наші послуги по ремонту моніторів BenQ – 6 місяців.

термін ремонту моніторів BenQ в 95% випадків коливається від 40 хвилин до 5 днів.

- у Києві для вас відкриті більш десятка сервісних центрів по ремонту моніторів BenQ.

- ми почнемо ремонт моніторів BenQ з безкоштовної діагностики, а закінчимо детальною консультацією, яка допоможе вам продовжити термін діяльності своєї техніки.

Приносьте свій монітор BenQ в наш центр по ремонту моніторів, і отримайте комплексний ремонт техніки!

Вас також може зацікавити