Ремонт прасок Zelmer в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт прасок Zelmer будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Сучасні електричні праски бувають таких видів: з терморегулятором, з парозволожувачем і терморегулятором, з розбризкувачем, парозволожувачем і терморегулятором. Якщо сталася поломка, для усунення якої необхідно повністю розібрати пристрій, замінити шнур чи електричні плати, виконати ряд інших складних операцій, варто скористатися допомогою професіоналів. Якісний негарантійний ремонт прасок Zelmer в Києві здійснюють інженери сервісного центру «Технарі».

Типові поломки праски Zelmer, які легко усувають наші фахівці:

  • Вапняний наліт. Під час використання праски з функцією подачі пари з'являється накип, яка призводить до перегріву температурних датчиків, зниження інтенсивності пари і результативності роботи нагрівальних елементів. Інженери великої мультибрендовой національної мережі «Технарі» у Києві почистять пристрій від вапняного нальоту, а також усунуть поломки, які виникли з-за нього.
  • Пошкодження проводів, шнурів живлення праски Zelmer. Якщо в місцях вигину проводу трапляються розриви, його необхідно замінити. Оптимальна довжина шнура повинна бути 1,5 метра. Наші майстри встановлять новий провід в максимально стислі терміни.
  • Поломка регулятора температури стає причиною того, що пристрій не нагрівається. Фахівці найкращого сервісного центру по ремонту прасок Zelmer в Києві, «Технарі», замінять регулятор.
  • Перегоріла сигнальна лампа праски. Поряд зі шкалою режимів знаходиться лампа - індикатор. Вона гасне, коли температура праски досягла заданої відмітки, і виключився тен. Необхідно замінити перегорілу лампу, чим і займуться наші майстри.
  • Вийшов з ладу тен праски Zelmer. На жаль, найчастіше тен ремонту не підлягає, оскільки отримати його не завжди можна і такий ремонт дуже дорогий.  

Не варто намагатися полагодити праска Zelmer своїми руками. Ми часто відновлюємо техніку після такого ремонту. При появі будь-яких поломок довірте пристрій «Технарям».

Переваги ремонту техніки Zelmer в СЦ "Технарі"

У кожному районі міста, недалеко від метро ми відкрили пункти прийому техніки. У будь-якому з них ви можете залишити пристрій на безкоштовну доскональну діагностику, а за її результатами узгодити з персональним менеджером терміни і вартість ремонту. Наші досвідчені майстри мають сертифікати, що підтверджують їх професіоналізм. Вони справляються з поломками будь-якого рівня складності. Для цього використовують надійне діагностичне і паяльне обладнання, інструментарій, оригінальні запчастини, на які діє гарантія. Після ремонту праска обов'язково тестується.

Гарантійний термін в мережі «Технарі» - 6 місяців. Якщо виникли поломки протягом півроку не з вини користувача, ми усунемо їх безкоштовно або повернемо гроші клієнта, коли це неможливо чи недоцільно. Для зручності власників карток ми встановили банківські термінали у всіх майстернях мережі «Технарі». Крім того, розплатитися за ремонт можна будь-яким способом і частинами: ми пропонуємо вигідну розстрочку. Вибирайте кращих, довіряйте фахівцям сервісного центру «Технарі» у Києві! Ми зробимо все, щоб праска Zelmer бездоганно працював довгі роки. 

Вас також може зацікавити