Ремонт зволожувачів повітря Zelmer в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

На даний момент Зволожувачі не обслуговуємо. Про відновлення прийому їх у ремонт повідомимо.
Більше 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту зволожувачів повітря у Києві. Зручний графік роботи. 
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт зволожувачів повітря будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту зволожувачів повітря становить від 2 до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт електрочайників, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту


відгуки клієнтів Всі відгуки


Зволожувачі Zelmer користуються гарним попитом. Принцип їх роботи простий, але всередині знаходиться складний механізм, який вимагає певного догляду. Щоб запобігти появі цвілі необхідно після кожного використання очищати резервуар від води, регулярно обробляти ємності розчином оцту. Перед тим, як відправляти пристрій на тривале зберігання слід протерти патрубки і мембрани перекисом, після чого висушити їх. Дані заходи позитивно позначаться на роботі пристрою.

Але якщо виникли поломки, якісний негарантійний ремонт зволожувачів Zelmer в Києві здійснять фахівці сервісного центру «Технарі»

Типові поломки зволожувача повітря Zelmer, які легко усувають наші фахівці:

  • Зволожувач повітря Zelmer не випаровує воду. Найчастіше причиною такої несправності є вихід з ладу мембрани або механізму, який приводить її в рух. Наші інженери замінять компоненти пристрою і повернуть йому робочий стан.
  • Не подається повітря. Спочатку необхідно провести чистку отвори повітряних патрубків або замінити повітрозабірний фільтр. Також така проблема виникає при поломки двигуна вентилятора. У кращому сервісному центрі по ремонту зволожувачів Zelmer в Києві усунуть поломки будь-якої складності в максимально стислі терміни.
  • Збої в роботі електроніки пристрою. Ремонт в цьому випадку можуть провести тільки кваліфіковані майстри.
  • Неприємний запах пара. Іноді достатньо прочистити мембрани пристрою і проблема зникне.


Який би характер не мала несправність, майстри найбільшої в Україні мультибрендовой національної мережі «Технарі» впораються із завданням і відновлять пристрій!

Переваги ремонту техніки Zelmer в СЦ "Технарі"

Майстерні «Технарі» розташовані недалеко від метро в кожному районі Києва. Вибирайте найближчий пункт прийому техніки, приносьте пристрій на безкоштовну діагностику, і ми обов'язково знайдемо всі явні і приховані поломки, складемо калькуляцію ремонту і позначимо його терміни. Персональний менеджер узгоджує всі нюанси з клієнтом перед початком роботи. Для швидкого і якісного ремонту ми обладнали майстерні надійною апаратурою та інструментами. Досвідчені фахівці мають профільну освіту та високу кваліфікацію. Вони використовують оригінальні запасні частини і деталі, на які діє гарантія від виробника.

Ми з усією відповідальністю ставимося до своєї роботи, тому гарантійний термін в сервісних центрах «Технарі» вище, ніж у конкурентів. Він становить 6 місяців. Ми безкоштовно відремонтуємо зволожувач повітря Zelmer, якщо він зламається в цей період не з вини користувача або повернемо гроші замовника.

Ми приймаємо до оплати картки. Для цього всі пункти прийому техніки обладнані терміналами. Також розрахуватися можна будь-яким зручним способом, або частинами в рамках кредиту.

Гарантії, професіоналізм і якісний швидкий ремонт зволожувача Zelmer в Києві доступні кожному клієнту, що скористається допомогою спеціалістів сервісного центру «Технарі».

Вас також може зацікавити