Ремонт прасок Tefal в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт прасок Tefal будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Електричні праски бувають декількох видів: з терморегулятором, з парозволожувачем і терморегулятором, з розбризкувачем, парозволожувачем і терморегулятором. Якщо для того, щоб полагодити пристрій необхідно його повністю розібрати, поміняти електричні плати або шнур, виконати інші складні операції, варто звертатися в спеціалізовану майстерню. Якісний негарантійний ремонт прасок Tefal в Києві пропонують досвідчені інженери сервісного центру «Технарі».

Типові поломки праски Tefal, які легко усувають наші фахівці:

  • Вапняний наліт. Якщо в результаті використання функції відпарювання утворилася накип, яка забила отвори для виходу пари, може статися перегрів температурних датчиків пристрою. Що в свою чергу призводить до зниження продуктивності роботи нагрівальних елементів і інтенсивності пари. Майстри великої мультибрендовой національної мережі «Технарі» у Києві почистять пристрій від вапняного нальоту і усунуть всі поломки, які виникли внаслідок нього.
  • Пошкодження проводів, шнурів живлення праски Tefal. Оптимальна довжина проводу – 1,5 метра. Якщо шнур пристрою занадто довгий, можуть утворюватися розриви в місцях вигинів. Якщо він дуже короткий, то натяг під час використання праски також не йде проводу на користь. Наші фахівці замінять пошкоджений шнур.
  • Поломка регулятора температури. При такій несправності пристрій не нагрівається. Інженери найкращого сервісного центру по ремонту прасок Tefal в Києві, «Технарі», встановлять новий регулятор в максимально стислі терміни.
  • Якщо не працює сигнальна лампа праски, її також необхідно замінити.
  • Вийшов з ладу тен праски Tefal. Найчастіше ремонт при такій поломці недоцільний, оскільки не у всіх моделях можна отримати тен і замінити його. Крім того, така робота коштує дуже дорого.

З цими та іншими проблемами впораються майстри сервісного центру «Технарі». Ми не рекомендуємо самостійно лагодити праска Tefal, оскільки нам нерідко доводиться відновлювати техніку після некваліфікованого втручання.

Переваги ремонту техніки Tefal в СЦ "Технарі"

Наші майстерні відкриті в усіх районах Києва недалеко від метро. Після досконального безкоштовної діагностики персональний менеджер узгоджує з власником техніки всі нюанси майбутньої роботи: вартість, обсяги, строки. Тільки після цього наші досвідчені сертифіковані фахівці приступають до ремонту, використовуючи сучасне діагностичне і паяльне обладнання, інструментарій і запчастини, на які діє гарантія. Після усунення неполадок праска в обов'язковому порядку тестується на всіх режимах роботи.

Гарантійний термін в мережі «Технарі» складає 6 місяців. Ми усунемо будь-які дефекти і несправності безкоштовно, якщо вони виникнуть в цей період не через порушення правил експлуатації.

Розплатитися за ремонт можна карткою і будь-яким іншим зручним способом. Ми обладнали всі пункти прийому мережі «Технарі» у Києві банківськими терміналами. Крім того, незаперечним плюсом є рассрочкаа! Ми чекаємо вас в сервісному центрі «Технарі» у Києві, пропонуючи найкращі умови, якісний та швидкий ремонт прасок Tefal та доступні ціни. 

Вас також може зацікавити