Ремонт зволожувачів повітря Tefal в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо зволожувачів повітря ремонт Tefal будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту складає від 3 до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Всередині кожного зволожувача складний механізм, який потребує хорошого відходу. Уникнути проблем допоможуть прості методи. Якщо щодня очищати резервуар від залишків води, регулярно змащувати ємності розчином оцту можна запобігти появі цвілі. Перед тривалим зберіганням слід промити перекисом мембрани і патрубки пристрою, висушити їх.

Але коли поломки все ж трапляються, не варто зневірятися. Якісний негарантійний ремонт зволожувачів Tefal в Києві здійснюють майстри сервісних центрів великої мультибрендовой національної мережі «Технарі».

Типові поломки зволожувача повітря Tefal, які легко усувають наші фахівці:

  • Зволожувач Tefal не випаровує воду. Такі неполадки викликані ушкодженням мембрани або механізму, який приводить її в рух. Наші інженери замінять несправні компоненти, ніж повернуть працездатність пристрою.
  • Не подається повітря. Необхідно прочистити отвори повітряних патрубків. Також поломка може бути пов'язана з несправністю вентилятора, двигуна пристрою. Майстри найкращого сервісного центру по ремонту зволожувача Tefal в Києві замінять повітрозабірний фільтр і усунуть будь-які інші неполадки.
  • Неприємний запах пара. Часто достатньо прочистити забруднені мембрани зволожувача.
  • Збої в роботі електроніки зволожувача. Рішенням таких проблем повинні займатися професіонали.

Несправності будь-якого ступеня складності і будь-якого характеру усунуть в умовах сервісного центру фахівці мережі «Технарі».

Переваги ремонту техніки Tefal в СЦ "Технарі"

Ми дбаємо про клієнтів і їх зручність, тому поряд з метро практично у всіх районах міста відкрили майстерні «Технарі». Після безкоштовної діагностики ми позначимо вартість відновлювальних робіт і їх термін. Персональний менеджер узгоджує ці нюанси з замовником і тільки після цього досвідчені інженери високої кваліфікації приступлять до ремонту. В обладнаних цехах нашої мережі є весь необхідний інструментарій і апаратура. На фірмові запчастини діє гарантія від виробника.

Ми завжди відповідаємо за свою роботу, тому в сервісному центрі «Технарі» гарантійний термін вище, ніж у конкурентів і становить 6 місяців. З будь-якою несправністю, яка виникне в цей період, клієнт може звернутися до нас і отримати безкоштовний повторний ремонт. Якщо він недоцільний або неможливий – ми повернемо гроші замовника.

Оплатити послуги нашого центру можна будь-яким способом. Для власників карт ми встановили термінали в кожному пункті прийому «Технарі». Крім того, у нас доступна вигідна розстрочка.

Оцініть наші переваги особисто. Довірте ремонт зволожувача Tefal майстрів сервісного центру «Технарі» у Києві, і ви обов'язково поповните ряди наших вдячних клієнтів. 

Вас також може зацікавити