Ремонт зволожувачів повітря Saturn в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо зволожувачів повітря ремонт Saturn будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту складає від 3 до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Зволожувачі Saturn зарекомендували себе як надійні і доступні за ціною пристрою. Якщо суворо дотримуватися правил експлуатації і догляду, можна значно підвищити їх термін служби. Запобігти появі цвілі допоможе щоденне очищення резервуара від залишків води, регулярна обробка ємностей розчином оцту. Перед тривалим зберіганням слід вимити перекисом патрубки і мембрани пристрою, висушити їх. Такі прості методи допоможуть уберегти пристрій від передчасного зносу. 

Але якщо поломок уникнути все ж не вдалося, якісний негарантійний ремонт зволожувачів Saturn в Києві пропонують майстри сервісного центру «Технарі».

Типові поломки зволожувача повітря Saturn, які легко усувають наші фахівці:

  • Зволожувач Saturn не випаровує воду. До такої несправності призводить пошкодження мембрани або механізму, який приводить її в рух. В процесі ремонту інженери великої мультибрендовой національної мережі «Технарі» замінять вийшли з ладу компоненти.
  • Припинилася подача повітря. Необхідно прочистити отвори повітряних патрубків. Якщо проблема не пішла, наші майстри замінять повітрозабірний фільтр, відремонтують двигун або вентилятор зволожувача, ніж повернуть йому робочий стан.
  • Неприємний запах пара. В цій ситуації слід промити забруднену мембрану очисника повітря.
  • Збої в роботі електроніки зволожувача. Відновлювати техніку після них повинні професіонали.

будь-Якого характеру не була поломка, звертайтеся в кращий сервісний центр по ремонту зволожувачів Saturn в Києві – «Технарі».

Переваги ремонту техніки Saturn в СЦ "Технарі"

Ми відкрили більше 10 пунктів прийому техніки у всіх районах міста біля метро. Приносьте пристрій на безкоштовну діагностику в будь-якій з них. Після неї персональний менеджер повідомить замовника про причини поломок, обговорить алгоритм відновлювальних робіт, позначить їх терміни і вартість. Наші досвідчені інженери, які не тільки мають профільну освіту, сертифікати, що підтверджують їх кваліфікацію, але і несуть відповідальність за свою роботу, негайно приступлять до ремонту. Для цього у них є необхідне діагностичне і паяльне обладнання, фірмові запасні частини і деталі, на які діє гарантія.

На послуги мережі «Технарі» ми даємо гарантію півроку. Якщо протягом 6 місяців зволожувач Saturn зламається не з вини користувача, ми ще раз усунемо всі несправності безкоштовно або повернемо гроші клієнта.

Ми приймаємо до оплати картки. В кожному сервісному центрі є банківський термінал. Також ми пропонуємо скористатися розстрочкою, якщо ціна ремонту відчутна для вашого бюджету!

Високі стандарти сервісу, кращі умови і гарантії – це головні плюси мережі «Технарі». Ми кожен день вдосконалюємося і розширюємо спектр своїх послуг, щоб якісний ремонт був доступний кожному клієнту!