Ремонт прасок Saturn в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт прасок Saturn будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Сучасні електропраски бувають декількох видів: з терморегулятором, з парозволожувачем і терморегулятором, з розбризкувачем, парозволожувачем і терморегулятором. Якщо для того, щоб полагодити пристрій, його потрібно повністю розібрати, замінити шнур, електронні плати, то виконуватися такі роботи повинні в спеціалізованій майстерні. Якісний негарантійний ремонт прасок Saturn в Києві можуть здійснити інженери сервісного центру великої мультибрендовой мережі «Технарі».

Типові поломки праски Saturn, які легко усувають наші фахівці:

  • Вапняний наліт. Накип, що утворюється в результаті використання функції подачі пари, може стати причиною перегріву температурних датчиків, зниження продуктивності роботи нагрівальних елементів і інтенсивності пари. Наші майстри почистять праска від вапняного нальоту, накипу і усунуть всі поломки, які були ними викликані.
  • Пошкодження проводів, шнурів живлення праски Saturn. Якщо шнур вашого праски занадто короткий і під час експлуатації постійно розтягується, рано чи пізно це може стати причиною його пошкодження. Якщо провід дуже довгий, в місцях вигинів також можуть утворюватися розриви. У цьому випадку інженери найкращого сервісного центру по ремонту прасок Saturn в Києві, «Технарі», замінять шнур.
  • Поломка регулятора температури. Вона стає причиною того, що пристрій не нагрівається. Наші фахівці замінять регулятор і вирішать проблему.
  • Не працює сигнальна лампа праски Saturn. Близько шкали режимів на ручці пристрою знаходиться лампа - індикатор. Вона гасне тоді, коли температура праски піднімається до заданої і вимикається тен. Майстри нашої мережі у максимально стислі терміни замінять перегорілу лампу пристрою.
  • Вийшов з ладу тен праски Saturn. За такої проблеми не завжди доцільно ремонтувати пристрій, оскільки не у всіх моделях можна отримати нагрівальний елемент, і ремонт такого плану коштує дуже дорого.

Ми не рекомендуємо лагодити праска Saturn своїми руками, оскільки часто стикаємося з поломками, які виникають після такого втручання. Приносьте пристрій в сервісний центр «Технарі» у Києві, і ми допоможемо вирішити будь-які проблеми.

Переваги ремонту техніки Saturn в СЦ "Технарі"

Пункти прийому техніки відкриті в кожному районі Києва біля метро для зручності клієнтів. Після досконального безкоштовної діагностики з замовником зв'яжеться персональний менеджер, щоб узгодити вартість, обсяг і терміни ремонту. Наші сертифіковані фахівці з багаторічним досвідом впораються з поломками будь-якого ступеня складності. Для цього у них є весь необхідний інструментарій та обладнання. На фірмові запчастини, використані для відновлення техніки, діє гарантія виробника.

Після ремонту техніка ретельно тестується. Гарантійний термін в мережі «технарі» складає 6 місяців. Будь-які дефекти, збої в роботі праски Saturn ми усунемо безкоштовно цей період, якщо вони виникли не з вини користувача.

Ми приймаємо оплату карткою, для цього встановили банківські термінали у всіх сервісних центрах «Технарі» у Києві. А також будь-яким зручним для клієнта способом. Крім того, ви можете скористатися вигідною розстроченням, якщо вартість послуг відчутна для вашого бюджету.

Ми завжди пропонуємо кращі умови і зі всією відповідальність ставимося до своєї роботи. Довірте праска Saturn майстрам мережі «Технарі», і ми продовжимо його термін експлуатації на довгі роки.