Ремонт прасок Panasonic в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт прасок Panasonic будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Існує кілька видом сучасних електричних прасок: з терморегулятором, з парозволожувачем і терморегулятором, з розбризкувачем, парозволожувачем і терморегулятором. Якщо в процесі ремонту необхідно повністю розібрати пристрій, замінити шнур або електронні плати, то робити це потрібно в спеціалізованій майстерні. Якісний негарантійний ремонт прасок Panasonic в Києві пропонують інженери сервісного центру великої мультибрендовой національної мережі «Технарі».

Типові поломки праски Panasonic, які легко усувають наші фахівці:

  • Вапняний наліт. В пристроях з функцією подачі пари утворюється накип, яка з часом призводить до перегріву температурних датчиків, зниження інтенсивності пари і результативності роботи нагрівальних елементів. В СЦ«Технарі» проведуть чищення пристрою від вапняного нальоту та накипу, а також усунуть будь-які проблеми, що виникли в результаті їх появи.
  • Пошкодження шнура, проводу живлення. Якщо шнур занадто короткий, то постійне натяг під час експлуатації негативно позначається на ньому. Якщо дуже довгий – у місцях вигину з'являються розриви. У даній ситуації необхідно встановити новий шнур оптимальної довжини – 1,5 метра.
  • Поломка регулятора температури. Така несправність заважає нормальній роботі пристрою. Майстри найкращого сервісного центру по ремонту прасок Panasonic в Києві замінять регулятор в максимально стислі терміни.
  • Не працює сигнальна лампа. Поряд зі шкалою режимів на ручці пристрою є сигнальна лампа. Коли температура піднімається до заданої, тен і лампа вимикаються. Замінити несправну лампу можуть наші фахівці.
  • Вийшов з ладу тен праски Panasonic. За допомогою мультиметра під час діагностики можна виявити перегорання тена. У цьому випадку ремонт не завжди можливий і доцільний.

З цими та іншими збоями в роботі пристрою впораються наші майстри. Не намагайтеся полагодити праску Panasonic своїми руками. Для якісного ремонту необхідний навик і обладнання. Тільки в умовах спеціалізованого сервісного центру «Технарі» вам нададуть професійну допомогу.

Переваги ремонту техніки Panasonic в СЦ "Технарі"

Ми відкрили пункти прийому техніки в кожному районі Києва недалеко від метро. Приносьте пристрій в найближчий до будинку або офісу на безкоштовну діагностику. Персональний менеджер після неї погоджує з замовником усі нюанси: вартість, терміни і обсяг відновлювальних робіт. Наш колектив – це команда висококваліфікованих досвідчених фахівців, які з усієї відповідальністю ставляться до своєї роботи і мають все необхідне паяльне та діагностичне обладнання, а також використовують фірмові запчастини та деталі.

Гарантійний термін в мережі «Технарі» вище, ніж у конкурентів на ринку даних послуг і становить 6 місяців. Якщо праска Panasonic вийде з ладу не з вини користувача в цей час, ми ще раз безкоштовно відремонтуємо його або повернемо гроші, коли це неможливо.

Ми приймаємо оплату карткою, сервісні центри обладнані банківськими терміналами. Крім того, всім нашим клієнтам доступна вигідна розстрочка. Репутація нашої мережі, відгуки вдячних клієнтів говорять про наше серйозне ставлення до своєї роботи. Не поспішайте купувати новий пристрій. Довірте праска Panasonic майстрів сервісного центру «Технарі», і ми повернемо його в робочому стані. 

Вас також може зацікавити