Ремонт навушників Panasonic в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту навушників Panasonic в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт навушників Panasonic будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту навушників Panasonic складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 3 місяці
Надаємо гарантію 3 місяці на ремонт навушників Panasonic, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Якісний звук став одним з основних вимог користувачів мобільних і мультимедійних пристроїв. Компанія Panasonic приділяє велику увагу технічним характеристикам гарнітури і навушників. Але в результаті механічних ушкоджень, неакуратне використання та інших негативних факторів ламається навіть дуже надійна техніка. 

Типові поломки навушників і гарнітур Panasonic

При будь-яких неполадках звертайтеся в «Технарі». Наші майстри – це інженери з профільною освітою, високою кваліфікацією, що підтверджується їх великим досвідом роботи та сертифікатами. Наші цехи обладнані сучасною апаратурою для діагностики і ремонту, що дозволяє надавати послуги не тільки якісно, але й швидко. Співробітники нашого сервісу легко справляються з такими ситуаціями:

  • Вийшли з ладу обидва динаміка навушників Panasonic. Часто причиною такої поломки буває пошкодження дроти біля роз'єму. Ми відновимо обірваний контакт, замінимо штекер або кабель разом зі штекером. Якщо ж провід обірваний не поруч з навушником або роз'ємом, ми проведемо повну заміну кабелю пристрою.
  • Не працює мікрофон дротової гарнітури. Ми замінимо мікрофон, якщо причиною несправності є його поломка. Також у ситуації, коли співрозмовник чує тільки обривки фраз, може мати місце пошкодження одного з проводів, що з'єднують мікрофон і гарнітуру. Ми знайдемо поломку і усунемо її в максимально стислі терміни.
  • Знизилася гучність звуку в навушниках. В даному випадку, швидше за все, має місце обрив загального проводу. Необхідно повністю замінити його. Якщо ж розрив прийшовся поруч з розбірним штекером, можна спробувати відновити провід або замінити штекер, якщо він не розбірний.
  • Поламаний один з динаміків навушники Panasonic. Внаслідок розриву кабелю поруч з навушником або близько роз'єму трапляється така несправність, яку з легкістю усунуть інженери спеціалізованого сервісного центру по ремонту навушників і гарнітури Panasonic в Києві «Технарі».
  • Мають місце множинне пошкодження проводу в різних місцях. Часто навушники використовують на прогулянці, в транспорті, носять їх при цьому в кишені або сумці, кілька разів згинаючи. Тому трапляються поломки в місцях вигину. В такому випадку необхідно замінити провід навушників.

Якщо ви шукайте якісний негарантійний ремонт навушників Panasonic в Києві – звертайтеся в кращий сервісний центр «Технарі». Ми відкрили більше 10 майстерень нашої мережі у кожному районі міста, поруч з метро для вашої зручності. Оцінити наші переваги зможе кожен, хто довірить ремонт «Технарям».

Переваги ремонту техніки Panasonic в "Технарях"

Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи кращі умови!

Діагностика

Діагностика в «Технарях» безкоштовна. За її результатами персональний менеджер узгоджує з замовником терміни і вартість відновлення техніки.

Гарантія

Наші фахівці використовують тільки фірмові деталі і запчастини, на які діє гарантія від 6 місяців. Після усунення неполадок навушники досконально тестуються. На послуги сервісного центру «Технарі» ми даємо гарантію півроку.

Оплата

Оплатити ремонт можна готівкою, на реквізити в банку або картою. Крім того, суттєвою перевагою мультибрендовой національної мережі сервісних центрів «Технарі» є розстрочка. Ви забираєте справні навушники відразу, а платити за їх ремонт можете частинами. 

Нагадуємо!

Не намагайтеся відремонтувати навушники Panasonic своїми руками. Часто це стає причиною більш серйозних поломок. Негайно звертайтеся в «Технарі», і ми повернемо працездатність вашої гарнітурі!

Вас також може зацікавити