Ремонт об'єктивів Nikon в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту об'єктивів Nikon у Київі. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт об'єктивів Nikon будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту об'єктивів Nikon складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт об'єктивів Nikon, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Об'єктив фотоапарата є одним з головних елементів фототехніки, його душею. Він складається з лінз, укладених в корпус (оправу). Завдяки оптиці фотоапарата досягається відмінна якість зображення. Його основне завдання полягає в тому, щоб проектувати картинку на матрицю або плівку. І аматори, і професійні фотографи приділяють велику увагу вибору об'єктива. Найчастіше його ціна складає 60% вартості фотоапарата. На ринку фототоварів величезний вибір об'єктивів різноманітних брендів. Найбільш популярною є оптика Nikon. Її технічні характеристики і функціональність, хороша якість оцінили тисячі фотографів. Але поломки іноді трапляються навіть з самою надійною технікою. 

Найпоширеніші поломки об'єктивів Nikon

Ми представляємо велику мультібрендовую національну мережу, високі стандарти обслуговування, гарантії і професіоналізм – наші головні плюси! Майстри нашого центру щодня стикаються з несправностями фотоапаратів, 40% з яких займають проблеми з об'єктивом. Найбільш часті поломки, з якими мають справу наші інженери:

  • Пошкодження внутрішніх деталей об'єктива Nikon, зміщення його елементів. Після удару, падіння може виникнути дана проблема. Звертайтеся в «Технарі», і ми допоможемо повернути працездатність вашого пристрою.
  • Несправність шестерні редуктора, направляючих об'єктива Nikon. Ця проблема виникає, коли фотоапарат носять без чохла. Випадкове включення камери призводить до висунення об'єктива, який може таким чином пошкодитися. Також пісок, пил та сміття потрапляють в незахищене пристрій, що в свою чергу призводить до поломок.
  • Корозія металевих деталей об'єктива Nikon і його електронних плат. Причиною такої несправності є намокання фотоапаратури.
  • Природний знос вузлів і механізмів, деталей оптики Nikon, які мають обмежений ресурс роботи.

Якісний негарантійний ремонт об'єктивів Nikon у Київі здійснюють інженери сервісного центру «Технарі».

Ремонт практично будь-яких несправностей об'єктивів Nikon

Сертифіковані інженери нашого центру мають високу кваліфікацію, профільну освіту та багаторічний досвід роботи, підтверджені сертифікатами. Під час ремонту використовуються тільки фірмові запасні частини і деталі, на які виробник дає гарантію від півроку. Найбільш часті поломки, з якими ми імем справа:

  • Наші досвідчені інженери проведуть заміну несправних модулів (фокусування, діафрагми, стабілізації) фотоапаратури.
  • в «Технарях» здійснять чистку шлейфів, вузлів і контактних з'єднань об'єктива Nikon від пилу.
  • Ми відремонтуємо плату управління, відновимо пошкоджені ділянки шлейфів і плат після попадання в них вологи.
  • кращого Майстра сервісного центру по ремонту об'єктивів Nikon в Києві замінять SMD-елементи.

Довірте нам свою техніку, і ми продовжимо термін її бездоганної роботи на довгі роки. Наші фахівці не рекомендують намагатися полагодити об'єктив Nikon своїми руками. Часто після таких експериментів відновити його дуже складно.

Переваги ремонту техніки Nikon в "Технарях"

Наші майстерні укомплектовані надійним і сучасним обладнанням для ремонту та діагностики. Це дозволяє надавати послуги якісно і швидко. Більше 10 майстерень «Технарі» відкриті у всіх районах Києва недалеко від метро для вашої зручності. Ми працюємо 6 днів на тиждень, без перерви.

Діагностика

Діагностика всієї ремонтованої техніки виконується безкоштовно. Персональний менеджер, який закріплений за кожним замовленням, узгоджує з клієнтом всі деталі майбутнього ремонту до його початку.  

Гарантія

Гарантія на послуги «Технарів» 6 місяців. Якщо протягом цього проміжку часу об'єктив вийде з ладу не з причини неправильної експлуатації, ми повторно полагодимо його безкоштовно або повернемо гроші.

Оплата

Сплачуйте ремонт будь-яким зручним способом: готівка, платікових карта-банківська карта! Отримайте справний пристрій відразу, а сплачуєте за його ремонт частинами протягом декількох місяців!


Ми не обіцяємо відремонтувати об'єктив Nikon дешево, але запевняємо, що якість роботи наших професіоналів відповідає вартості послуг. Чекаємо вас в «Технарях».

Вас також може зацікавити