Ремонт фотоапаратів Nikon в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту фотоапаратів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт фотоапаратів Nikon будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту фотоапарата Nikon складає 

від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень 


Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт фотоапаратів Nikon, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
8 отзыв Загальний рейтинг:
(8 )
8 відгуків 8 4.4
Очень быстро помогли починить зеркальный фотоаппарат. Спасибо большое!
Ремонт фотоапаратів Nikon в Києві
5
1  2  3  4  5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт фотоапаратів Nikon в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт фотоапаратів Nikon в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт фотоапаратів Nikon в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт фотоапаратів Nikon в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт фотоапаратів Nikon в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт фотоапаратів Nikon в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт фотоапаратів Nikon в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Цифрові фотоапарати Nikon відрізняються високою якістю роботи, але навіть із такою технікою іноді трапляються збої. Якщо успішне співробітництво з фотіком підійшло до кінця, і фотоапарату Nikon потрібен ремонт - не витрачайте час. Уявіть собі, що за кожен день зволікання ви втрачаєте дорогоцінні моменти, які могли б подарувати феєричні фотографії!

Чому трапляються поломки фотоапарата Nikon

Частіше за все ремонт фотоапарата Нікон стосується поломки оптики. Мається на увазі розбитий об'єктив, який має найбільшу вагу і, за «законом бутерброду», у першу чергу стикається з поверхнею. Навіть якщо ви упустили фотоапарат Нікон з невеликої висоти, практично напевно постраждає об'єктив. Проте не хвилюйтесь - ми зробимо ремонт фотоапарата Nikon. У більш дешевих моделей, швидше за все, скло розіб'ється, а у більш дорогих постраждають «нутрощі» об'єктива. 

Приносьте техніку в сервісний центр по ремонту фотоапаратів Nikon, і ми здійснимо ремонт об'єктиву за лічені дні!

Ще одним поширеним ремонтом фотоапаратів Nikon є поломка дисплея фотоапарату. Вся справа в тому, що у фотоапарата Nikon дуже тендітний дисплей. Причиною цієї поломки також є недбале ставлення. Якщо у вас сталася поломка дисплея (екрану) фотоапарату, навіть не намагайтеся власними силами його відремонтувати – ця ініціатива заздалегідь приречена на болючу поразку. Зробити ремонт фотоапаратів Nikon можуть сертифіковані фахівці сервісного центру «Технарі», і це обійдеться вам набагато дешевше, ніж покупка нового апарату або нового об'єктиву. Ремонт дзеркальних фотоапаратів Nikon «Технарі» здійснюють за допомогою професійного обладнання, яке може бути використане тільки в спеціальних сервісних центрах. Гарантія на відремонтовану техніку триває 6 місяців.

На третьому місці за популярністю стоїть такий ремонт фотоапарата Nikon, як зламаний фотоспалах. Як правило, у кожного обладнання є свій строк дії – будь-який фотоспалах розрахований на певну кількість спалахів. Якщо роки роботи з фотоапаратом пролетіли непомітно, і несподівано сталася поломка фотоспалаху, швидше несіть його в наш сервісний центр. Після ремонту спалаху ви гарантовано отримаєте 6 місяців безперебійної роботи фотоапарату! 

Фахівці нашого сервісного центру ще раз нагадують: «Технарі», зробивши безкоштовну діагностику, зроблять ремонт фотоапарата Nikon за короткий термін (майже завжди - від 45 хвилин до 5 днів).

Вас також може зацікавити