Ремонт м'ясорубок Kenwood в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт м'ясорубок Kenwood будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту становить від 3 до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Електричні м'ясорубки значно спрощують приготування фаршу, подрібнення овочів. Швидко і легко вони справляються з роботою, яку робити вручну дуже важко. М'ясорубки Kenwood відрізняються прекрасною якістю виконання, привабливим дизайном і чудовими технічними характеристиками. 

Найбільш часті причини несправностей

Перепади напруги, знос, велике навантаження, механічні пошкодження та інші негативні фактори приводять до поломок. Якісний негарантійний ремонт м'ясорубок Kenwood в Києві здійснюють фахівці сервісного центру «Технарі». Більше 10 майстерень нашої мережі відкриті в усіх районах міста недалеко від метро для вашої зручності! Звертайтеся в будь-яку з них, і наші досвідчені фахівці після досконального діагностики усунуть всі поломки.

Неполадки м'ясорубок Kenwood, з якими звертаються за допомогою в «Технарі»:

 • Пошкодження шестерень редуктора. Найчастіше ця несправність виникає внаслідок високого навантаження і роботи пристрою на граничній потужності. Наші інженери замінять вийшли з ладу деталі і повернуть робочий стан пристрою.
 • Знос ножа або його посадкового місця. Перемелювання жорсткого жилавого м'яса, продуктів, які не призначені для подрібнення в м'ясорубці, потрапляння кісток в сировині, приводять до поломок ножа. Ми замінимо його або встановимо новий шнек пристрою, якщо пошкоджено посадочне місце ножа.
 • Неполадки, що виникли в результаті деформації якоря електроприводу.
 • Корозія, тріщини та інші механічні пошкодження корпусу, зрив різьби.
 • Поломки вмикачів, запобіжників.
 • Міжвиткові замикання в обмотці двигуна.
 • Поломки мотора м'ясорубки Kenwood.
 • Порушення електричних контактів.
 • Несправності з'єднання м'ясорубки.
 • Поломки електродвигуна, які усуваються шляхом його заміни або перемотування.
 • Пошкодження ізоляції, шнурів, вилки м'ясорубки, графітових щіток колектора.

Ці або будь-які інші несправності усунуть наші сертифіковані інженери. Кожен з них має багаторічний досвід роботи, профільну освіту і дуже відповідально ставиться до своєї роботи.

Переваги ремонту Kenwood в наших СЦ

Наші сервісні центри з ремонту м'ясорубок Kenwood в Києві оснащені за останнім словом техніки, сучасним діагностичним і ремонтним обладнанням.

Безкоштовна діагностика

Діагностика в «Технарях» безкоштовна. Вона дозволяє виявити приховані поломки, позначити фронт робіт по їх усуненню, їх терміни і вартість. Всі ці нюанси персональний менеджер узгоджує з клієнтом до початку ремонту.

Тривала гарантія

Наші майстри використовують тільки оригінальні комплектуючі, на які діє гарантія виробника від 1 року. На послуги найкращого сервісного центру «Технарі» ми даємо гарантію 6 місяців. Якщо протягом цього часу м'ясорубка Kenwood зламається не через її неправильної експлуатації, ми повторно відремонтуємо її безкоштовно або повернемо в повному обсязі гроші замовнику.

Зручна оплата

Ми приймаємо оплату будь-яким зручним способом: готівкою, на реквізити в банку, картою. Всі пункти прийому «Технарі» обладнані терміналами. Крім того, клієнтам нашої мережі доступні вигідні умови розстрочки.

Не намагайтеся відремонтувати м'ясорубку Kenwood своїми руками, не користуйтеся послугами майстрів з сумнівною репутацією. Довіряйте професіоналам найбільшої мультибрендовой національної мережі України, і ви обов'язково оціните всі наші переваги. Чекаємо вас в «Технарях»!

Вас також може зацікавити